×

Niektóre gwiazdy pozwalają nosić swoim synom sukienki. Nie chcą ich w żaden sposób ograniczać

Na wychowanie dziecka nie ma uniwersalnej recepty. Dbanie o szczęście i rozwój pociechy, a przy okazji wpajanie wartości nie jest łatwym zadaniem.

Wielu rodziców powie, że bez względu na wszystko, dziecko należy akceptować, wspierać i pozwolić mu być sobą. Pozostaje jedynie pytanie, gdzie w tym wszystkim leżą granice?

Liberalne wychowanie

I tutaj sprawa się gmatwa, bo w pewnym wieku dzieci nie wszystko jeszcze rozumieją. Sposób wychowania pociechy to sprawa niewątpliwie indywidualna, jednak najważniejsze zawsze jest dobro dziecka. Jakich granic więc należy nie przekraczać?

Gwiazdy i ich wizja

Synowie Megan Fox noszą długie włosy, a w ich garderobie nie brakuje sukienek. Róże, tiule i kwiaty – sławna mama pozwala na dowolność. Internauci wpadli w szał i natychmiast powiedzieli, co o tym myślą.

Megan Fox

Sama aktorka krytyką się nie przejmuje. Razem z mężem wyznaje prostą zasadę, że skoro sami chcą, a nikogo tym nie krzywdzą, niech noszą to, czego sobie zażyczą.

Zamiana ról

Podobną regułę wyznaje inna sławna mama, Charlize Theron. Jackson i August to dwójka adoptowanych dzieci aktorki. Sposób, w jaki ubrane były dzieci, również wywołał niemałe poruszenie w sieci.

Charlize Theron

Tutaj nastąpiła lekka zmiana preferencji, bo córka gwiazdy nosi spodnie, gdy syn z radością prezentuje plisowaną spódniczkę.

Shiloh aka John

Córka Brada i Angeliny pragnie być chłopcem, co rodzice w 100 procentach akceptują. Na prośbę dziewczynki obcięli jej włosy i zmienili garderobę. Angelina przyznała, że do córki zwraca się imieniem John.

W ślady siostry

Nie tylko Shiloh zwraca uwagę chłopięcym wyglądem. Także 9-letnia Vivienne stara się upodobnić do siostry. Rodzice nie mają nic przeciwko, ale internauci jednak są zgorszeni.

Kto w tym wszystkim ma rację? Czy gwiazdy postępują słusznie wychowując dzieci w tak liberalny sposób?

Polecane

Może Cię zainteresować