×

Enrique Iglesias został ojcem bliźniąt. Mało kto wiedział o tym, że jego dziewczyna była w ciąży

Enrique Iglesias zdobył serca szerszej publiczności już w 2001 roku. To wtedy światło dzienne ujrzał jego popularny album „Escape”. Teraz wokalisty rozpoczął kolejny etap swojego życia wraz ze swoją długoletnią dziewczyną, Anną Kournikovą. Otóż znany piosenkarz został w końcu… tatą!

Nie, nie spotkałem jej przed nagraniem teledysku do kawałka Escape, ale od zawsze byłem jej wielkim fanem. To piękna, utalentowana i świetna tenisistka. Wiedziałem, że będzie idealnie nadawać się do klipu.

Ich pierwszy pocałunek został uchwycony już podczas nagrywania teledysku. Reszta potoczyła się już sama.

Są razem już od 16 lat, choć wciąż nie jako małżeństwo. Oboje od zawsze świetnie się dogadywali. Jedynym wyjątkiem był rok 2013, kiedy para dwukrotnie się rozstała, jednak oboje szybko uznali, że nie potrafią bez siebie żyć.

Kochająca się para od zawsze utrzymuje życie prywatne w tajemnicy przed innymi, a co się z tym wiążę… nikt nie wiedział o ciąży, dopóki Anna nie urodziła! Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach to naprawdę nie lada wyczyn.

Kilka dni temu ogłoszono, że Kournikova urodziła w minioną sobotę dwójkę pięknych bliźniąt.

Maleństwa najprawdopodobniej będą nosiły imiona Nicholas i Lucy. Gratulujemy i życzymy mnóstwo, mnóstwo zdrówka i radości na nowej drodze życia!

Polecane

Może Cię zainteresować