×

Ten chłopiec jest twarzą Gerber’a. Dziecko, które do niedawna było na jego miejscu, ma 91 lat

Spotkali się, choć dzieli ich 90 lat różnicy. Teraz wspólne zdjęcie popularnej dwójki robi w sieci prawdziwą furorę! Panią Ann Turner Cook i małego Lucasa Warrnera łączy naprawdę wiele. Oboje są znany jako bobasy Gerbera – marki, która za sprawą swoich przysmaków, jest dzisiaj rozpoznawalna na całym świecie.

Mały Lucas jest pierwszym dzieckiem z zespołem Downa, które zostało twarzyczką marki począwszy od 2010 r., a więc momentu, kiedy konkurs zorganizowano po raz pierwszy.

Post udostępniony przez @gerber

Zwycięstwo chłopczyka odbiło się szerokim echem tym bardziej, że walczyło o nie około 140 tysięcy maluchów! Gerber chciał w ten sposób pokazać, że produkty są przeznaczone dla wszystkich dzieci.

Mamy nadzieję, że to będzie miało wpływ na wszystkich i rzuci nieco światła na specjalne potrzeby części naszego społeczeństwa i pomoże tym, którzy potrzebują, by ich wyjątkowe potrzeby akceptować, a nie ograniczać, powiedział tata 18-miesięcznego Lucasa, Jason.

Anna Turner to kobieta, która jeszcze jako 4-miesięczny maluszek pozowała do szkicu, który możemy znaleźć na słoiczkach popularnej marki. Choć ciężko w to uwierzyć, dzisiaj ma już 91 lat.

Post udostępniony przez @gerber

Jak doszło do spotkania?

Rodzina Warrner przebywała na Florydzie. Doskonale zdawali sobie sprawę, że to właśnie tam mieszka Ann Turner Cook. W zorganizowaniu spotkaniu, do którego doszło w minioną sobotę, pomogła sama marka Gerber.

Ten historyczny i wyjątkowo piękny moment w pewnością zapisze się na długo w dziejach Gerbera.

Może Cię zainteresować

zamknij