×

Andrzej Duda pochwalił się zdjęciami z młodości. Nie zabrakło na nich Agaty Dudy

Ubiegający się o drugą kadencję prezydent Andrzej Duda nie ma ostatnio powodów do radości. Sondaże, które jeszcze niedawno przewidywały jego zwycięstwo w pierwszej turze, stały się znacznie mniej łaskawe. Ocieplić wizerunek urzędującego prezydenta miał udział w Hot16Challenge2, jednak wywołał głównie zażenowanie. Dużo lepszym pomysłem okazało się zamieszczenie zdjęć z młodości i dzieciństwa Andrzeja Dudy z okazji Dnia Matki. Filmik zamieszczony na YouTube prezydent zatytułował po prostu „Mama”.

Burzliwa kampania wyborcza

Zawirowania wokół daty i organizacji tegorocznych wyborów prezydenckich są stresujące dla większości Polaków. Urzędujący prezydent znalazł się w wyjątkowo trudnej sytuacji, bo w zasadzie nie jest w stanie zaplanować swojej najbliższej przyszłości. Co gorsza, wydaje się, że jest całkowicie pozbawiony wpływu na kalendarz wyborczy. Na początku maja bezradnie obserwował, jak dwóch szeregowych posłów: Jarosław Gowin i Jarosław Kaczyński decydują o jego życiu, a krótko potem Rafał Trzaskowski potwierdził swój start w wyborach i zrobiło się jeszcze gorzej.

Aktualnie wybrany przez Jarosława Kaczyńskiego termin wyborów 28 czerwca też nie wydaje się wcale taki pewny, bo znów buntuje się opozycja i samorządowcy.

W tej trudnej sytuacji Andrzej Duda próbował zaimponować Polakom swoim talentem raperskim, jednak utwór, który wykonał w ramach Hot16Challenge2 jakoś nie zachwycił. Za to opublikowanie kompilacji zdjęć z dzieciństwa i młodości z okazji Dnia Matki okazało się strzałem w dziesiątkę.

Duda pokazał zdjęcia z młodości

Prezydent udostępnił czarno białe zdjęcia z dzieciństwa, na których pozuje z rodzicami, a także wyjątkowo wzruszające zdjęcie z mamą. Z fotografii wręcz przebija czułość, jaka ich łączyła i, przynajmniej jeśli wierzyć oficjalnym doniesienim, przetrwała te wszystkie lata.

Największe wrażenie robią jednak zdjęcia z czasów studenckich. Niejednemu Polakowi, pamiętającemu modę lat 90. z pewnością łezka się w oku zakręciła na widok zdjęć pary prezydenckiej z tamtego okresu.

Trzeba przyznać Agacie Dudzie, że tylko czasem uginała się pod presją mody nakazującą wtedy niszczyć włosy mocną chemiczną trwałą. Oboje z Andrzejem gustowali w jasnym jeansie, a prezydent miał w owym czasie słabość do łączenia szortów z białymi sportowymi skarpetkami. Jednak, podobnie jak żona, lubił zaakcentować swój indywidualny gust, nie łącząc skarpetek z sandałami, jak miliony Polaków, lecz sportowym obuwiem, co oznaczało, że trochę zna się na stylu.

No ale zwróćcie uwagę na szorty, prawda, że robią wrażenie?

Źródła: www.youtube.com, natemat.pl, www.plotek.pl
Fotografie: www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować