×

Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” pokazała zdjęcie z mężem, gdy mieli po kilkanaście lat

Program „Gogglebox. Przed telewizorem” zna chyba każdy. Produkcja okazała się strzałem w dziesiątkę – zwłaszcza za sprawą jednej bohaterki, która zaraża pozytywną energią. Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” jest lubiana przez widzów za swoją szczerość, poczucie humoru i… wieloletni związek ze swoim mężem, Arturem. Widać między nimi cały czas chemię, co niestety niektórym parom po drodze się zmienia i stają się sobie obcy…

U Agnieszki Kotońskiej jest zupełnie inaczej! Regularnie dzieli się fotkami w sieci, gdzie pozuje z mężem. Na kilometr bije od nich szczęście!

Bohaterka popularnego programu lubi też dzielić się z fanami swoją przeszłością i zmianami, jakie nastąpiły w jej życiu. Z jej konta na Instagramie wiemy, że sporo schudła, jak mieszka, co lubi robić, jak wyglądała w czasie ślubu, a ostatnio przekonaliśmy się, że miłość Agnieszki i Artura trwa od czasów, gdy byli dziećmi.

Agnieszka Kotońska

Na zdjęciach Agnieszka Kotońska ma zupełnie inny kolor włosów. Jedynie, co się nie zmieniło, to iskra w oczach

Zakochani zaczarowani. Pokój w plakatach i My. Tutaj miałam 15 lat, a Arturek miał 17 lat. Miłość od podstawówki? Prawdziwa miłość przetrwa wszystko

Agnieszka Kotońska jako nastolatka

Swoją drogą należy przyznać, że Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” wygląda teraz olśniewająco!

Bezsprzecznie mijające lata działają na jej korzyść. W związku z tym mamy nadzieję, że czas dla każdego z nas będzie tak łaskawy ??

Agnieszka Kotońska młodnieje

Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować