×

Thiago Cionek pogratulował Andrzejowi Dudzie. Internauci nie mieli litości

Thiago Cionek pogratulował Andrzejowi Dudzie. Piłkarz nie mógł przypuszczać, że z powodu tego postu zaleje go fala nienawiści ze strony złośliwych internautów. Padły bardzo mocne słowa.

Thiago Cionek pogratulował Andrzejowi Dudzie

Dzisiejszy dzień upływa pod znakiem wyników wyborów prezydenckich. Wciąż trwają analizy oraz publikowane są nowe statystyki związane z tym, jak głosowali Polacy w poszczególnych województwach. Wiele osób ze świata show biznesu oraz sportu zdecydowało się wyrazić swoją radość z powodu zwycięstwa Andrzeja Dudy. Wśród nich znalazł się piłkarz polskiej reprezentacji Thiago Cionek, który opublikował na Instagramie post, w którym w ciepłych słowach złożył gratulacje Andrzejowi Dudzie. Reprezentant Polski nie mógł przypuszczać, że udostępnione przez niego zdjęcie z opisem przetłumaczonym w aż trzech językach zostanie tak ostro skrytykowane przez obserwujących go fanów. Cionek napisał w języku polskim, włoskim oraz portugalskim, że bardzo cieszy się z wygranej prezydenta Andrzeja Dudy. W opisie jego zdjęcia możemy przeczytać:

Serdeczne gratulacje dla prezydenta Dudy za zwycięstwo.

Na zdjęciu oprócz Thiago Cionka widoczni są Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w towarzystwie Andrzeja Dudy. Kibicom bardzo nie spodobało się, że piłkarz wyraża swoje sympatie polityczne. Komentarze, które znalazły się pod zdjęciem były wyjątkowo nieprzyjazne i obraźliwe. Nie brakowało wśród nich wulgaryzmów.

Nienawiść ze strony internautów

Chyba nikt nie przypuszczał, że zdjęcie Thiago Cionka w towarzystwie Andrzeja Dudy będzie przyczyną aż tak niemiłej reakcji ze strony internautów. W komentarzach do zdjęcia piłkarza możemy przeczytać:

Czy to żart?

O Stary ale sobie bigosu narobiłeś.

Wyp******aj

Czy to żart?

Pośród ogromnej ilości negatywnych komentarzy, znalazły się także słowa wsparcia. Internauci zwrócili uwagę, że piłkarz ma prawo publikować na swoim profilu dowolne treści, oraz że jest to jego indywidualna sprawa na kogo głosował w wyborach prezydenckich.

Hejt za własne zdanie. Brawo tolerancyjni Polacy wstyd mi za Was…

Brawo Thiago. Nie słuchaj hejterów.

Przypomnijmy, że Państwowa Komisja Wyborcza podała już cząstkowe dane na podstawie wyników z 99,97 procent obwodów. Zgodnie z najnowszymi danymi to Andrzej Duda będzie przez najbliższe 5 lat nadal sprawował funkcję prezydenta RP. Sylwester Marciniak, przewodniczący PKW ogłosił:

Ogłaszam, że wynik 10 394 843 głosów, czyli 51,21 proc., otrzymał Andrzej Duda. Wynik 9 901 371 głosów, czyli 48,79 proc,. otrzymał Rafał Trzaskowski.

Thiago Cionek pogratulował Andrzejowi Dudzie

Instagram

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij