×

Zdjęcie z Google Maps przeraża! Na cmentarzu za drzewem widać ducha dziecka

Duchy. Nie wszyscy w nie wierzą, ale trzeba przyznać, że w sieci możemy znaleźć wiele zdjęć i nagrań, które mogą sugerować, że faktycznie istnieją. Ostatnio w wirtualnym świecie jeszcze bardziej zagorzała dyskusja na ten temat. Wszystko za sprawą zdjęć z Google Maps. Internauci dostrzegli na nich coś niepokojącego.

Przerażające zdjęcia z Google Maps

Zdjęcia, o których mowa, dotyczą fragmentu cmentarza Martha Chapel w Huntsville w amerykańskim stanie Teksas. Jak zapewne większość z Was wie, Google Maps ma także funkcję Street View. Dzięki niej Internauta może przyjrzeć się okolicy z poziomu ulicy. Właśnie tak zrobiła pewna osoba, chcąc zobaczyć wspomniany cmentarz, dokonała jednak pewnego odkrycia…

Upiorna dziewczynka

Zza jednego drzewa, znajdującego się na cmentarzu, zagląda upiornie wyglądająca dziewczynka. Wielu z Internautów, którzy zdążyli już przyjrzeć się fotografii uważniej, stwierdziło, że z pewnością jest to duch. Jednak to jeszcze nie wszystko. W oddali za dziewczynką można dostrzec także i drugą, tajemniczą postać. Niektórzy uważają, że wygląda ona na mnicha.

Zobaczcie zdjęcia, które sprawiają, że na ciele pojawiają się ciarki…

Może Cię zainteresować

zamknij