×

Jeśli przytrafia Ci się kilka tych rzeczy, może to oznaczać jedno. Bliski zmarły próbuje się skontaktować

Zastanawiasz się, czy bliski zmarły próbuje nawiązać kontakt? Są pewne znaki, które mogą na to wskazywać. Niewykluczone, że możesz je dostrzec, jeśli rozejrzysz się wokół siebie.

Bliski zmarły próbuje nawiązać kontakt

W codziennym pędzie zapominamy o tym, że wszyscy jesteśmy tu tylko na chwilę. Ale gdy pojawia się choroba i śmierć bliskiej osoby, częściej myślimy na temat spraw ostatecznych. Pragniemy wierzyć w to, że ukochana osoba wciąż przy nas jest, że się nami opiekuje. Ale czas przynosi jedynie milczenie, zwątpienie i pustkę. A może nie potrafimy dostrzec drobnych znaków, które pojawiają się wokół nas?

Niektórzy wierzą, że bliscy zmarli, którzy odeszli do wieczności, wciąż próbują się z nami skontaktować na różne sposoby. Wysyłają nam sygnały, przez które chcą przekazać, że nadal nad nami czuwają i możemy liczyć na ich wsparcie. O jakich sygnałach mowa?

Bliski zmarły próbuje nawiązać kontakt
Pixabay

Sny, zegary, pióra

Według portalu magia.onet.pl, jest kilka kwestii, na które powinniśmy zwrócić uwagę. A oto one:

#sny

podświadomość odzwierciedla targające nami emocje i natrętne myśli. Dlatego, jak przekonuje portal, to właśnie dzięki podświadomości zmarli są w stanie się z nami skontaktować. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób zmarłe osoby pojawiają się w naszych snach. Jeśli są smutne, możliwe, że próbują nas przed czymś przestrzec.

#”szalejące” sprzęty i światła

Telewizor niespodziewanie się wyłączył? A może żarówka zaczęła migać? Choć przyczyna może być bardzo prozaiczna, niektórzy sądzą, że zakłócenia energetyczne to sprawka duchów.

#Zatrzymany zegar

Są osoby, które wierzą, iż zatrzymany zegar zwiastuje nieszczęście i śmierć. Ale może być to także znak, wskazujący, że bliski zmarły przebywa tuż obok nas.

#Spadające pióra

Widzisz pióro pod swoimi stopami? A może pojawia się ono w innym, niespodziewanym miejscu? Pióra to znak aniołów. Mogą oznaczać, że bliski zmarły się nami opiekuje.

Bliski zmarły próbuje nawiązać kontakt
Pixabay

#Zmieniająca się temperatura i zapach

Według portalu kobieta.pl, jeśli nie zmienialiście temperatury w pomieszczeniu, a ona i tak znacząco spadła lub wzrosła, może to oznaczać, że maczał w tym palce ktoś z innego świata. Dodatkowo w pomieszczeniu może pojawić się również specyficzny zapach, który kojarzy nam się ze zmarłym bliskim.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x