×

Będzie druga część „Tylko nie mów nikomu”! Sekielski podał datę

Druga część filmu Sekielskich jest już w produkcji. Dziennikarz zdradził kiedy możemy spodziewać się kontynuacji „Tylko nie mów nikomu”. Jej premiera jest planowana jeszcze w tym roku.

Pierwsza część filmu Sekielskich odniosła ogromny sukces

Film „Tylko nie mów nikomu” wywołał burzę. W ciągu miesiąca dokument zdobył ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube, a o pedofilii w Kościele nigdy nie mówiło się tak głośno i dosadnie jak teraz.

Film jest oglądany nie tylko w Polsce. Ostatnio Tomasz Sekielski zdradził, że według danych geolokalizacyjnych, dokument był oglądanie w Watykanie. Został tam wyświetlony 46 razy. Dziennikarz powiedział także, że odbył spotkanie udostępniania filmu na Netflixie, jednak na razie nie udało się ustalić żadnych konkretów.

Druga część filmu Sekielskich pojawi się jeszcze w tym roku

O kontynuacji dokumentu, Sekielscy mówili zaraz po premierze pierwszej części. Zapowiadali, że chcą dalej pracować nad tematem pedofilii w Kościele.

W rozmowie z portalem „Wirtualnemedia.pl: Tomasz Sekielski potwierdził, że mają już sporo materiału, a zdjęcia już trwają. Według najnowszych informacji, druga części filmu Sekielskich będzie miała premierę w październiku.

Na wiosnę czeka nas film o kasach oszczędnościowych

Równocześnie z „Tylko nie mów nikomu 2”, dziennikarz zapowiedział, że pracuje także nad filmem o SKOK-ach. Dokument ma postać na wiosnę. Na razie nadal trwa zbiórka funduszy na realizację filmu. Potrzeba aż 550 tys zł:

Planujemy mieć na planie dźwiękowca z pełnym wyposażeniem, także z urządzeniami „szpiegowskimi”. Po kilku miesiącach prac redakcyjnych wiemy też, że konieczne będą wyjazdy zagraniczne. To wyraźnie podnosi koszt produkcji: przeloty, hotele, zdjęcia zagranicą są dużo droższe od krajowych. Do naszego zespołu jesteśmy zmuszeni dołączyć nową osobę: „człowieka do zadań specjalnych” – nasz producent stracił niestety swoją anonimowość. Gdy uzbieramy 100 tys. zł zrealizujemy nasze cele

Sekielski odniósł się do kwestii koszulek

W rozmowie z portalem, Sekielski odniósł się także do kwestii koszulek z plakatem swojego filmu. Koszulki „Tylko nie mów nikomu” wywołały sporo kontrowersji:

Zajmowanie się teraz koszulkami to absurd. Gdzie byli krytycy, kiedy ofiary potrzebowały pomocy?

Twórcy jeszcze raz podkreślili, że nie jest to produkt komercyjny. Koszulki można było kupić do 9 czerwca, i nie będą dostępne w regularnej ofercie sklepu.

Może Cię zainteresować

zamknij