×

Tomasz Sekielski Tomasz Sekielski

  BIO

 • Data urodzenia: 24 stycznia, 1974
 • Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
 • Wykształcenie:

  Ukończył Technikum Budowlane im. Jurija Gagarina w Bygdoszczy.

 • Rodzeństwo:

  Ma brata Marka, z którym współpracował przy wielu produkcjach.

 • Występy w TV:

  Poza wieloma serwisami informacyjnymi, które prowadził Sekielski, można go było zobaczyć m.in. w programie „Kuba Wojewódzki”.

 • Wzrost: 187 cm
 • Ciekawostki:

  1. Marzył o architekturze. Nauczycielka plastyki w szkole podstawowej przekonała go, że łatwiej dostanie się na studia po technikum budowlanym niż po liceum. Jednak po szkole zajął się dziennikarstwem.

  2. Podczas próbnych emisji „Faktów” w 1997 roku prezes TVN Mariusz Walter mówił do Sekielskiego: „Tomek, ty nigdy nie będziesz politycznym reporterem. Pasujesz mi na gościa, który zajmuje się wypadkami”. Później przyznał, że się mylił.

  3. W ciągu zaledwie 5 godzin od opublikowania na Youtube.com filmu dokumentalnego braci Sekielskich pt. „Tylko nie mów nikomu”, obejrzało go milion internautów!

  4. 28 lutego 2019 roku ważył 185 kg, ale rozpoczął odchudzanie.

Tomasz Sekielski urodził się 24 stycznia 1974 roku w Bydgoszczy. Ukończył technikum budowlane, ale rozpoczął pracę w radiu VOX. Później był zatrudniony w Radiu Wawa i w Radiu dla Ciebie.

Dziennikarska kariera Tomasza Sekielskiego

Był reporterem Faktów TVN. Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie, zatonięcie okrętu Kursk i prace komisji śledczej w sprawie afery Rywina. Prowadził również programy "Kropka nad i", "100 dni premiera, "Kuluary", "Prześwietlenie" i "Teraz My!"

W 2012 roku, po prawie 15 latach pracy, odszedł ze stacji TVN. Współpracował natomiast z tygodnikiem „Wprost” i prowadził program "Teraz ja!" na antenie Nowa TV.

W kwietniu 2018 rozpoczął współpracę z portalem internetowym Wirtualna Polska, gdzie prowadził swój wideoblog, a 28 listopada 2018 roku został jednym z prowadzących program „Onet Rano”.

Działalność w Internecie

Uruchomił swój kanał w serwisie internetowym YouTube, gdzie prowadzi transmisje z cyklu "Sekielski Sunday Night Live", relacjonuje postępy w odchudzaniu oraz publikuje swoje filmy, m.in. dokument "Tylko nie mów nikomu".

Tomasz Sekielski prywatnie

Sekielski ma żonę Annę i dwójkę dzieci: córkę Julię i syna Łukasza.

Jest autorem kilku książek i zdobywcą nagród, tj. statuetki ProwokaTOR w plebiscycie MediaTory i dwóch Telekamer. Zdobył również tytuł dziennikarza roku Grand Press 2006.

zamknij