×

Drastyczne odkrycie na polnej drodze. W aucie znaleziono ciało 22-latka

Drastyczne odkrycie na polnej drodze. Od kilku dni trwały poszukiwania 22-letniego Dominika z Osiecznej, który 6 listopada br. wyjechał z domu czarnym Satem Ibizą i kontakt się z nim urwał. Niestety sprawa ma tragiczny finał.

Drastyczne odkrycie na polnej drodze

Informacja o zaginięciu młodego mężczyzny ujrzała światło dzienne 6 listopada. W tym dniu Dominik wyjechał autem spod swojego domu w Osiecznej (woj. wielkopolskie) i od tego momentu kontakt się z nim urwał. Zaniepokojona rodzina zgłosiła sprawę na policję.

W godzinach porannych, w dniu 8 listopada (poniedziałek) na terenie powiatu kościańskiego rozdzielono zadania poszukiwawcze kilku służbom: policji, strażakom i społecznej grupie z Ostrowa Wielkopolskiego zajmującej się pomocą w poszukiwaniach osób.

Drastyczne odkrycie na polnej drodze
archiwum prywatne

Finał poszukiwań okazał się dramatyczny

Rodzina zaginionego chłopaka do ostatniej godziny liczyła na to, że odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety, w poniedziałek 8 listopada trafiła do nich najgorsza z możliwych wiadomości. Dokonano przerażającego odkrycia na jednej z polnych dróg.

Chwilę po godzinie 14 otrzymaliśmy informację o odnalezieniu osoby zaginionej w pojeździe w jednym z sektorów. Niestety na pomoc było już za późno. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy współczucia.

Na polnej drodze, niedaleko Jasienia, znaleziono poszukiwane auto, a w nim zwłoki 22-latka.

Wewnątrz dostrzegli mężczyznę, ale auto było zamknięte. Otwarto je dzięki pomocy strażaków, jednak mężczyzna nie żył od pewnego czasu. Sprawą zajmuje się teraz prokuratura, choć na tym etapie wykluczane są kryminalne okoliczności sprawy

— powiedział Mariusz Wojciechowski z kościańskiej policji.

Przyczyna śmierci Dominika

Policja nie podała jeszcze żadnych szczegółów. Ze względu na działania prokuratury będziemy musieli poczekać na informacje. Trwa śledztwo dotyczące okoliczności śmierci 22-latka.Będziemy informować Was na bieżąco.

Źródła: wiadomosci.onet.pl

Może Cię zainteresować

zamknij