×

Rodzice zostawili rocznego synka z opiekunką. Kiedy wracają wieczorem do domu i widzą jego buźkę…

Joshua Marbury i Alicia Quinney z Sherwood w stanie Oregon (USA) chcieli wybrać się na randkę. Tylko przez chwilę zastanawiali się z kim zostawić swojego rocznego synka Jacoba. O pomoc poprosili przyjaciółkę rodziny. Gdy wychodzili z domu, nic nie zapowiadało tragedii…

Para wróciła do domu i ich oczom ukazał się przerażający widok. Kobieta, która miała opiekować się chłopczykiem, spała na kanapie, a ich dziecko zanosiło się od płaczu.

Gdy Alicia podeszła do Jacoba, aby wziąć go na ręce, zauważyła, że na twarzy syna są siniaki!

dramat rodzicow (1)

Rodzice od razu chcieli dowiedzieć się, co takiego stało się w ich domu. Zgłosili sprawę na policję, ale zgodnie z prawem Stanu Oregon ofiara musi sama zeznawać! Para jest zbulwersowana – jak ma tego dokonać roczne dziecko?! 26-letni ojciec całą historię opisuje na swoim koncie na Facebooku.

Domaga się sprawiedliwości dla syna:

Zazwyczaj nie uzewnętrzniam się na temat tego, co dzieje się w mojej rodzinie i zachowuję to dla siebie, ale ta sytuacja jest zupełnie inna. Dwa miesiące temu mój roczny synek został dotkliwie pobity przez opiekunkę (niech pozostanie anonimowa). Lekarze stwierdzili, że obrażania były na tyle silne, że mógłby zginąć! Po kilku dniach kobieta przyznała się do tego, co zrobiła. Niestety nadal nie może zostać aresztowana, ponieważ (wedle prawa) mój roczny synek nie może opowiedzieć, co stało się tego dnia i tym samym dla sądu nie jest to wiarygodne. Jesteśmy wściekli, że prawo nie broni bezbronnego dziecka! Nie ma wątpliwości, że Jacob został pobity. Wystarczy tylko spojrzeć na jego twarz z tego dnia. Wyraźnie odciśnięta na buzi ręka! Osoba martwa nie powie, kto ją zabił, a co z dziećmi, które nie potrafią mówić? Czy one mają przez to cierpieć?! NIKT nie ma prawa do tego, aby bić dziecko tylko dlatego, że czuje się bezkarny i może wszystko.

fb_image_2790306

Ludzie z całego świata wspierają rodzinę i są oburzeni tą skandaliczną niesprawiedliwością. Oby w końcu prawda zwyciężyła!

dramat rodzicow (2)

Może Cię zainteresować

zamknij