×

Dramat Mikołaja z „Rolnik szuka żony”. Zmarł nagle syn uczestnika programu

Dramat Mikołaja z „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna pogrążył się w żałobie po śmierci swojego syna Michała. 47-latek opuścił żonę i dwoje dzieci. Fani programu ślą kondolencje do zrozpaczonej rodziny.

Chciał ułożyć sobie życie

Mikołaj Korol uczestniczył w czwartej edycji lubianego przez widzów programu „Rolnik szuka żony”. Posiadacz imponującej winnicy z Mielnika koło Siemiatycz zdecydował się wziąć udział w programie, aby odnaleźć miłość swojego życia. Po tym, jak niespodziewanie przed Bożym Narodzeniem w 2014 roku zmarła jego ukochana, mężczyzna całkowicie się załamał. Chciał jednak, raz jeszcze ułożyć sobie życie u boku kolejnej partnerki. Występ w programie TVP był dla niego swego rodzaju terapią, która pomogła uporać się z bolesną stratą. Mimo to mężczyzna nie związał się z żadną z kobiet, ponieważ kandydatki nie przypadły mu do gustu.

Jakiś czas później szczęście znów się do niego uśmiechnęło. Rolnik poznał o 30 lat młodszą Martę, która podobnie jak on, pochodziła z okolic Siemiatycz. We wrześniu 2018 roku para pobrała się w mielnickiej cerkwi. Na uroczystość przybyli nawet fotoreporteży TVP.

Niedawno Marta Manowska odwiedziła Mikołaja i Martę, aby sprawdzić, jak toczy się ich życie. Para deklarowała, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Niestety zupełnie niespodziewanie ich sielanka się skończyła. Zburzyła ją śmierć syna Mikołaja, Michała. Mężczyzna był bardzo młody. W chwili śmierci miał jedynie 47 lat.

Dramat Mikołaja z „Rolnik szuka żony”

Michała Korola i jego ojca łączyła bardzo bliska relacja. Sam Mikołaj opowiadał w programie o tym, że syn bardzo pomaga mu w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Śmierć Michała Korola pogrążyła w rozpaczy nie tylko jego ojca, ale także żonę i dwie córki z poprzedniego małżeństwa.

W nekrologu udostępnionym w sieci możemy przeczytać:

Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy, że w dniu 28 maja 2021 roku zmarł w wieku 47 lat kochany Mąż, Tata, Syn, Brat, Zięć, Szwagier, Kuzyn i przyjaciel Michał Korol.

Cała rodzina zmarłego pogrążyła się w żałobie. Odejście syna Mikołaja wstrząsnęło także lokalną społecznością. Michał Korol angażował się w lokalne inicjatywy. Był działaczem i wiceprzewodniczącym partii Nowa Demokracja TAK. Ugrupowanie także podało na swojej stronie informację o śmierci Michała Korola. Na Facebooku czytamy:

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas Michał Korol. Michał był wiceprzewodniczącym Nowej Demokracji TAK i jednym ze współzałożycieli naszego ugrupowania. Chciał walczyć o Polskę przyjazną obywatelom, o normalność w polityce. Był dobrym człowiekiem, społecznikiem, nigdy nie odmawiał pomocy. (…) Michale będzie nam ciebie brakowało! Obiecujemy, że będziemy dążyć do realizacji tego, o czym marzyłeś.

Przyczyna śmierci 47-latka póki co, nie została podana do wiadomości publicznej. Uroczystości pogrzebowe Michała Korola będą trwały dwa dni zgodnie z obrządkiem prawosławnym.

Fotografie: Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij