×

Dominika Gwit w granatowej sukience na ściance. „Chyba pani sporo schudła!”

Dominiki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Za każdym razem, gdy pojawia się na ściance, ludzie głośno komentują jej wagę. Tym razem nie było inaczej. Dominika Gwit w granatowej sukience zachwycała!

Figura aktorki budzi wiele emocji

Dominika nie należy do fit kobiet, które lubią pokazywać swoje smukłe i wysportowane ciało. Jednak z pewnością należy do odważnych kobiet, które akceptują siebie takimi, jakimi są. Nie wstydzi się mówić o swojej wadze.

Tak, jestem gruba, tak, jestem szczęśliwa, tak, mam do tego prawo, tak, będę o tym mówić głośno! Nie, nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość. Nie, nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana!

Samoakceptacja to podstawa!

W zeszłym roku Dominika wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Od lat ma u swojego boku partnera, który ją kocha i wspiera w każdym momencie życia. Na ich ślubie pojawiło się wielu znanych gości, między innymi Michał Piróg czy Leszek Stanek. Gwit wyglądała szykownie w białej sukience.

Dominika Gwit w granatowej sukience

Aktorka wrzuciła wczoraj zdjęcie do mediów społecznościowych. Pozuje na nim w granatowej, wzorzystej sukience. Na nogach ma beżowe sandałki na niewysokim obcasie.

Kochani dziś odbyły się drugie urodziny salonu @_julia_kaminska_ @spiekniej !!! Miałam ogromną przyjemność poprowadzić tę imprezę! Więcej zdjęć wrzucę później na razie na gorąco wrzucam fotkę, którą udało mi sie zrobić zaraz przed częścią oficjalną! Dziękuję @_julia_kaminska_ , że mi zaufałaś!!!

Masa pozytywnych komentarzy

Pod zdjęcie pojawiła się lawina komentarzy. Pozytywnych komentarzy! Ludzie nie szczędzą Dominice słów pochwały:

Naprawdę ta stylizacja robi wrażenie . Super !!!

Przepięknie Pani wygląda! ??

Super Pani wygląda. Chyba Pani sporo zeszczuplała

Zdecydowanie TA kreacja jest w Twoim stylu ??❤️??

Zobaczylam sukienke, mowie bomba, ciekawe skad, doczytalam opis, wchodze, szukam, szukam, szukam. Jest! I stwierdzam, ze to Pani powinna prezentowac ta sukienke na stronie sklepu ?

Chyba Pani schudła sporo bo pięknie Pani wygląda

A wam jak podoba się Dominika Gwit w granatowej sukience? Faktycznie schudła?

Może Cię zainteresować

zamknij