×

Mama Dominiki Gwit skomentowała nadwagę córki. Po takich słowach każdy by uronił łzę

Dominika Gwit 22 czerwca skończyła 31 lat. Jest szczęśliwą żoną, aktorką i kobietą, ale niestety czasem na jej drodze pojawiają się hejterzy, którzy skutecznie utrudniają jej czerpanie radości z życia. 31-latka niejednokrotnie próbowała zrzucić zbędne kilogramy, z których wiele osób szydzi, ale w końcu uznała, że nie chce z tym walczyć. Zaakceptowała siebie i często podkreśla, że teraz jest jej znacznie lepiej. Widzą to również jej bliscy. Także mama Dominiki Gwit skomentowała nadwagę córki. Aktorka wzruszyła się tymi słowami.

Dla każdego rodzica najważniejsze jest to, aby dziecko było szczęśliwe i lubiane. Serce matki pęka, gdy widzi hejt w kierunku najbliższej osoby

Mama Dominiki też na pewno miała dość tego, jak niektórzy zwracają się do jej córki, dlatego też uznała, że sama zabierze zdanie w tak szeroko komentowanym temacie.

Mama Dominiki Gwit skomentowała nadwagę córki i na pewno zamknęła usta tym, którzy są tak źle nastawieni do aktorki

Z wracającą wagą wróciła radosna Dominika. Cieszyliśmy się razem z nią, że chudnie. W pewnym momencie uznałam, że za mocno. Jak była za chuda, to nie była ta sama kobieta. Zgasła. Z wagą wróciła radosna Dominika

Mama najlepiej wie, co jest dobre dla jej dziecka. Być może i Dominika była szczuplejsza, ale jeśli lepiej czuje się teraz, może hejterzy też powinni to zrozumieć?

Dominika sama także wielokrotnie odnosiła się do swojej figury i szczerze mówiła o wadze

Tak, jestem gruba, tak, jestem szczęśliwa, tak, mam do tego prawo, tak, będę o tym mówić głośno! Nie, nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość. Nie, nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana!

Co sądzicie o postawie Dominiki?

Polecane

Może Cię zainteresować