×

14-latek wykorzystał 6-latkę w domu dziecka. Dziewczynka zwierzyła się starszej siostrze

To przerażające, że już dzieci zdolne są do naprawdę zwyrodniałych czynów. Właśnie tak było w tym przypadku. 14-latek zrobił swojej 6-letniej koleżance coś strasznego…

Oboje są mieszkańcami Domu Dziecka w Krasnymstawie

Te przerażające sceny rozegrały się w Domu Dziecka w Krasnymstawie. W ubiegłym tygodniu 14-letni chłopak, który mieszkał w tym ośrodku, wykorzystał seksualnie inną jego mieszkankę. Dziewczynka ma zaledwie 6 lat.

Wiadomo już, że nastolatek groził jej śmiercią, jeżeli komukolwiek powie o tym, co się stało. Dziewczynka jednak nie wytrzymała i wyznała wszystko swojej starszej siostrze, która natychmiast powiadomiła opiekunów.

Untitled

Jak do tego doszło?

Funkcjonariusze policji nie chcą zdradzać szczegółów tych wydarzeń. Według ustaleń dziennikarzy portalu fakt.pl, nastolatek zwabił 6-latkę do jednego z pokojów w ośrodku, po czym zamknął drzwi od środka. Po chwili wykorzystał dziewczynkę seksualnie, nie zważając na jej protesty.

14-latek został zatrzymany. Teraz o jego losie mają zadecydować sędziowie rodzinni z Krasnegostawu. Chłopak trafi najprawdopodobniej do poprawczaka.

Polecane

Może Cię zainteresować