×

Doda ponownie wyszła za mąż! Parze udało się utrzymać wszystko w tajemnicy aż do ceremonii

Doda lubi zaskakiwać od dawna i świadczą o tym niektóre z jej wypowiedzi czy też skandale, w które była nieraz uwikłana. Nie inaczej jest tym razem.

Wiele osób z pewnością będzie zaskoczone na wieść o tym, że Doda wzięła ślub!

Radosną nowiną podzieliła się na swoim profilu na Facebooku. Para sprytnie skrywała swój związek, a o nadchodzącym ślubie nikt nie miał pojęcia.

Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel – pisze piosenkarka.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba,…

Opublikowany przez Dodę Sobota, 14 kwietnia 2018

Kim jest wybranek serca Doroty Rabczewskiej? To Emila Stępnia

Celebrytka od kilku miesięcy spotykała się z producentem filmowym, związek poniekąd udało się utrzymać w tajemnicy, a wszelkie romanse z dala od mediów. „Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów” – trudno nie zgodzić się z tą częścią wpisu.

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za…

Opublikowany przez Dodę Sobota, 14 kwietnia 2018

Mamy nadzieję, że drugie małżeństwo Dody okaże się trwałe i związek przetrwa próby czasu

Doda wyszła za mąż za Radosława Majdana w 2005 roku, jednak zaledwie 3 lata później małżeństwo skończyło się rozwodem. Z kolei związek z Adamem „Nergalem” Darskim w 2010 roku skutkował zaręczynami, para nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu i rozstała się rok później.

Dzień mężczyzny ????

Opublikowany przez Dodę Sobota, 10 marca 2018

Oczywiście był także związek z Emilem Haidarem. Doda spotykała się z biznesmenem od 2014 roku

Rozstanie w listopadzie 2017 roku wywołało prawdziwą burzę. Skandal urósł do takich rozmiarów, że za rzekome oszczerstwa Dodzie groziła kara pozbawienia wolności. Afera z byłym partnerem i groźbami skierowanymi pod jego adresem na szczęście skończyła się bez większych konsekwencji.

Pozostaje nam jedynie mieć nadzieję, że tym razem uda się uniknąć skandalu

Może Cię zainteresować

zamknij