×

Anna Mucha w związku?! „Długo czekałam na to, aż do siebie wrócicie”

Czyżby Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego? Ostatnio w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, a media nie mogły powstrzymać się od spekulowania na temat ich ewentualnego powrotu. Aktorka dodatkowo podsyca plotki. Wrzuciła zdjęcie z drogim samochodem z bardzo charakterystyczną rejestracją. Rzeczywiście są razem, czy po prostu dobrze się bawią kosztem mediów i ciekawskich fanów?

Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego?

Jeszcze kilka lat temu wszyscy mówili o związku Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego. Wszystkim wydawało się, że aktorka zdoła okiełznać wiecznego kawalera. Jednak ostatecznie ich drogi się rozeszły, a Wojewódzki spotykał się z kolejnymi młodszymi partnerkami. Chociaż ostatnio plotki o powrocie jednej z najgorętszych par show-biznesu znowu wstrząsnęły tabloidami.

Wszystko zaczęło się od niedawnego wyznania Anny Muchy o spotkaniu z byłym partnerem. Mniej więcej w tym samym czasie na profilu Kuby pojawiło się zdjęcie z wiele mówiącym opisem, na którym widać wystające z samochodu kobiece nogi. Większość fanów „króla TVN” była przekonana, że w samochodzie był właśnie nie kto inny, jak Anna Mucha.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu razem?

Domysły fanów nie doczekały się oczywiście żadnego wyjaśnienia ze strony samych zainteresowanych. Jednak Anna Mucha sama podsyca kolejne plotki i najwyraźniej świetnie się przy tym bawi. Opublikowała właśnie zdjęcie na tle bordowego Bentleya Continental GT. Uwagę wszystkich przykuł nie tylko drogi samochód, ale też tablica rejestracyjna. Napis „KUBAW” ewidentnie sugeruje, że auto należy właśnie do Wojewódzkiego. Jednak opis, który Mucha dodała do zdjęcia, był dość enigmatyczny i oczywiście nie odnosił się do właściciela samochodu.

… zawsze dobieram auta pod kolor sukienki ?

Fani wierzą, że Anna Mucha wróciła do Kuby Wojewódzkiego

Już samo zdjęcie wystarczyło, żeby pojawiło się pod nim mnóstwo komentarzy od ciekawskich internautów. I tak między licznymi komplementami znajdziemy całą masę sugestii odnośnie powtórnego związku z Kubą Wojewódzkim:

No i ta rejestracja ?

Kubuś dał zatankować?

Czyżbyś zamierzała popływać w tej samej rzece ?

Długo czekałam na to, aż do siebie wrócicie. Pół Polski wam teraz kibicuje!

Wszystko może być tylko zabawą z mediami i fanami

No cóż, dopóki Wojewódzki i Mucha nie zdecydują się sami potwierdzić plotek, pozostają nam tylko domysły. Jednak naszym zdaniem bardzo możliwe, że oboje po prostu bawią się z fanami albo w ten sposób zamierzają zdobyć zainteresowanie jakimś wspólnym projektem. Jeśli całe zamieszanie jest tylko kampanią marketingową, to należą im się ogromne gratulacje, bo obecnie Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są na ustach wszystkich.

Myślicie, że Anna Mucha rzeczywiście wróciła do Wojewódzkiego?

Źródła: www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij