×

Kuba Wojewódzki pochwalił się nową dziewczyną. Jego wybranka ma zaledwie 22 lata

56-letni Kuba Wojewódzki pochwalił się nową dziewczyną. Co ciekawe, jest jeszcze młodsza, niż jego ostatnie partnerki! 22-letnia Marta jest studentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i do tej pory spotykała się chociażby z Maciejem Musiałem. Portal „Plotek” ustalił, że to właśnie z nią obecnie „król TVN-u” chodzi na randki. Jeszcze niedawno w czasie jednego z letnich festiwali był widywany z uroczą brunetką. Czyżby nastąpiła szybka zmiana?

Nikogo już nie dziwi to, że Kuba Wojewódzki preferuje młodsze kobiety. W czym tkwi jego fenomen i dlaczego piękne dwudziestolatki zwracają na niego uwagę?

Sekret na pewno tkwi w jego obyciu, inteligencji, wiedzy i… pozycji, jaką bez wątpienia 56-latek posiada. Czy to także zaimponowało młodej studentce?

Wszystko wskazuje na to, że właśnie Marta jest kolejną wybranką szalonego Kuby

On zresztą sam pochwalił się tym w swoim ostatnim programie. W czasie rozmowy z Agatą Kuleszą wyznał, że aktualnie spotyka się z z 22-latką. Dodał także, że jego dziewczyna jest studentką medycyny.

Agata, tak prywatnie ci powiem. Ja w tej chwili mam już starsze partnerki. Moja dziewczyna ma 22 lata, studiuje medycynę

 Kuba Wojewódzki pochwalił się nową dziewczyną

Instagram

Kuba Wojewódzki pochwalił się nową dziewczyną, ale nie chce jeszcze pokazywać się z nią publicznie?

Według tego, co podaje portal „Plotek” 56-latek nie przyjeżdża po Martę pod uczelnię, ale jego Bentley z rejestracją KUBAW widywany jest pod najlepszymi hotelami w Łodzi.

Dziennikarz nie przyjeżdża po nią pod uczelnię. Bardzo się pilnują. Bentley Wojewódzkiego z rejestracją „KUBAW” często jest widziany pod hotelem Andels lub Hilton w Łodzi

Osoba, która przekazała informację portalowi zdradziła także, że Marta milczy w sprawie romansu i nie utrzymuje kontaktu z rówieśnikami:

Ona jest oddziałowym odludkiem (na oddziale szpitala, w którym ma praktyki). Nie utrzymuje kontaktów prawie z nikim spośród rówieśników z Uniwersytetu Medycznego. Stało się tak, od czasu romansu z Kubą Wojewódzkim. Wcześniej spotykała się z Maciejem Musiałem

Maciej Musiał z Martą

Facebook

Jak myślicie? Czy Kuba Wojewódzki kiedyś się ustatkuje?

Do tej pory z jego medialnych związków najdłużej był z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk.

Może akurat Marta zawładnęła jego sercem na tyle, że będzie chciał ułożyć sobie z nią życie?

Polecane

Może Cię zainteresować