×

Anna Mucha została zapytana wprost o to, czy wzięła ślub ze swoim partnerem Marcelem Sorą

Kilka dni temu pojawiła się tajemnicza informacja, jakoby Anna Mucha wzięła ślub ze swoim partnerem. Choć opublikowany post szybko zniknął z zakamarków Internetu, media podchwyciły temat i rozpoczęła się seria spekulacji.

Anna Mucha i Marcel Sora

Fani doskonale wiedzą, że aktorka od dawna związana jest z producentem Marcelem Sorą. Para wspólnie doczekała się dwójki dzieci, 7-letniej Stefanii i 4-letniego Teodora. Choć swojej relacji nie ukrywają, do tej pory żyliśmy w przekonaniu, że do sformalizowania związku jeszcze nie doszło.

Tajemniczy post

W związku z królewskim ślubem w zeszły weekend, na InstaStory Ani pojawił się dość dziwny post. Zdjęcie podpisane było „Też mam swoją” i fani szybko dopatrzyli się obrączki na dłoni aktorki. Choć nic nie zostało powiedziane wprost, brzmi to dość jednoznacznie, a stan cywilny Anny Muchy wzbudził ogromne zainteresowanie.

Prywatność

Na ogół celebrytka pilnie strzeże swojej prywatności i bardzo sobie ceni utrzymywanie pewnych aspektów życia z dala od mediów. Z drugiej jednak strony, Mucha uwielbia prowokować i stawiać się w centrum zainteresowania. JastrzabPost nie dał za wygraną i postanowił dowiedzieć się prawdy, z racji, że aktorka nie zdobyła się wcześniej na komentarz.

Nabrała wody w usta

JastrzabPost zapytał Annę wprost, czy jej InstaStory było oficjalnym obwieszczeniem o zawarciu związku małżeńskiego. Aktorka jednak pytanie obróciła pytanie w żart, a dalsze próby odkrycia prawdy nie przyniosły żadnego skutku. Zobaczcie sami:

Może Cię zainteresować

zamknij