×

Czym zajmuje się Karolina Małysz? „W życiu trzeba robić to, co się kocha”

Czym zajmuje się Karolina Małysz, córka legendarnego skoczka? Chociaż wcześniej stroniła od fleszy, to piękny ślub i występ jej mamy w „Tańcu z Gwiazdami” ściągnął na nią zainteresowanie mediów.

Reklama

Jej życie się zmieniło

Kiedy po kilku latach związku postanowiła wziąć ślub z Kamilem Czyżem, nie spodziewała się, że to wydarzenie będzie tak szeroko komentowane. Wszystkie portale chwaliły jej piękną suknię, makijaż i fryzurę, a dumni rodzice chętnie publikowali zdjęcia z rodzinnej uroczystości. Podarowali też córce wyjątkowy prezent, który z pewnością ucieszyłby każdego.

Karolina Małysz wcześniej stroniła od mediów i niechętnie dzieliła się szczegółami ze swojego życia. Ostatnimi czasy uchyla jednak rąbka tajemnicy na swoim profilu w serwisie Instagram.

Reklama

Czym zajmuje się Karolina Małysz? Nie wykorzystuje sławy swoich rodziców

Mimo że nazwisko jej rodziców znają wszyscy, to Karolina nie korzysta z ich sławy. Nie pokazuje się na ściankach i nie chodzi na eventy. Wyznaje, że kiedyś myślała o karierze aktorki, jednak cała otoczka, jaka towarzyszy tej ścieżce zawodowej nie pasuje córce Adama Małysza.

Jestem dumna zarówno z osiągnięć mojego taty, jak i odwagi oraz determinacji mamy. Chcąc, nie chcąc, wiem, że media będą interesować się także mną, ale tak, jak wspominałam w poprzedniej odpowiedzi, teraz podchodzę do tego z dystansem i łatwiej mi z tym żyć.

Rodzice zawsze byli dla Karoliny dużym wsparciem we wszystkich jej decyzjach.

Tata od zawsze mi powtarzał, że w życiu trzeba robić to, co się kocha

– wyznaje Karolina

Reklama

Zmieniła kierunek studiów

Karolina Małysz na co dzień studiuje w Krakowie, ale niedawno zmieniła kierunek. Wcześniej studiowała migracje kulturowe, ale przyznaje, że nie był to jej kierunek marzeń.

Migracje są niezwykle ciekawe, ale to nie to, co chciałam robić w życiu. Magisterkę kończę na Zarządzaniu w Mediach Społecznościowych i tym też obecnie się zajmuję. Jestem social media managerem. Myślę też nad swoim własnym biznesem, ale nie chcę zdradzać szczegółów.

– mówi Karolina Małysz w rozmowie ze Sportowymi Faktami

Jeśli nie wiecie, czym zajmuje się social media manager, to podpowiadamy, że komunikacją między firmą, a klientem za pomocą social mediów. Tak więc być może kiedyś nawet czytaliście umieszczone przez Karolinę na Facebooku czy Instagramie posty i nawet nie macie o tym pojęcia… ?

Reklama

Jak myślisz, na jaki biznes postawi córka Adama Małysza?

Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować