×

Jak bawił się Lech Wałęsa na weselu najstarszej córki? Szalał na parkiecie z żoną

W rodzinie Wałęsów kilka dni temu miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Najstarsza córka byłego prezydenta wyszła za mąż. Jak bawił się Lech Wałęsa na weselu? Mocno wywijał, a jego poczynania udostępnił zięć, który ku zaskoczeniu wszystkich przyjął nazwisko żony i tym sposobem 40-letnia Magdalena ma nie tylko ojca Lecha Wałęsę, ale także męża o takim samym imieniu i nazwisku. Sytuacja dość nietypowa, ale jesteśmy w stanie zrozumieć, że kusi posiadanie nazwiska, które jest kojarzone na całym świecie ?

50-letni Lech Kaźmierczyk, obecnie Wałęsa, to gdański radny, który dostał się do rady miasta z list Koalicji Obywatelskiej

Na zdjęciach, które trafiły do sieci za pośrednictwem pana młodego, widać, jak cała rodzina świetnie się bawi. Jednak szczególnie mocno radość z zabawy czerpie były prezydent. Spodziewaliście się tego, że jest tak rozrywkowy?

Lech Wałęsa na ślub swojej córki nie założył koszuli. Zdecydował się dać wyraz temu, co sądzi o polityce w Polsce i założył koszulkę z napisem „Konstytucja”

W samym kościele miał założoną jeszcze marynarkę, ale gdy uroczystość zmieniła charakter na mniej oficjalny, Lech Wałęsa tańczył bez niej w towarzystwie żony. Do tego zmienił także okulary. W kościele były jasne, bez krzykliwych akcentów, ale na sali weselnej zmienił je na czerwone oprawki. Istne szaleństwo!

Na weselu bawiła się najbliższa rodzina pary młodej. Nie zabrakło rodzeństwa Magdaleny

Jak bawił się Lech Wałęsa na weselu? Cóż, zdjęcia mogą być dowodem na to, że zabawa była przednia

Lech Wałęsa do tańca zaprosił małżonkę i dali ponieść się emocjom. Na ich twarzach widać było uśmiech, a nogi same porywały się do tańca.

Poza koszulką z napisem „Konstytucja” Lech Wałęsa miał jeszcze na sobie okulary przeciwsłoneczne

Jak Panna Młoda odnajdzie się w nowej sytuacji, gdy w jej życiu będzie dwóch Lechów o takim samym nazwisku?

A my, niezależnie od polityki, życzymy Parze Młodej dużo miłości i kolejnych lat w szczęściu i zdrowiu

Może Cię zainteresować

zamknij