×

Doda przyznała, że choruje. Przykre dolegliwości utrudniają jej pracę

Doda przyznała, że choruje. Nieprzyjemne dolegliwości bardzo utrudniają jej pracę, ale wokalistka nie daje za wygraną. Fani piosenkarki są zaskoczeni jej szczerym wyznaniem. 

Doda jest pochłonięta pracą, nie tylko nad sobą

W ostatnich tygodniach Doda chętnie chwaliła się swoim fanom efektami pracy na siłowni oraz utrzymywania zdrowej diety. Jej sylwetka bardzo się zmieniła. Piosenkarka znacznie zeszczuplała i część osób, obserwujących ją na Instagramie zaczęło sugerować, że nieco przesadziła. Niektórzy mówili nawet, że wygląda jakby była chora.

Gwiazda nie zważała jednak na niemiłe komentarze i była bardzo zadowolona ze swojego wyglądu. Twierdziła, że nareszcie udało się jej osiągnąć formę życia. Aby utrwalić swoje osiągnięcie w dążeniu do idealnej figury, wzięła nawet udział w odważnej sesji zdjęciowej, podczas której Doda pozowała ubrana w firankę, wyłącznie w firankę.

Obecnie artystka przechodzi niezwykle intensywny okres życia. Praca nad nowym filmem „Dziewczyny z Dubaju” pochłonęła ją bez reszty. Producentka ma ogrom obowiązków, ale zawsze znajduje chwilę czasu, aby na Instagramie pochwalić się nowinkami z planu zdjęciowego. Ostatnio Doda podzieliła się z fanami zdjęciami z Cannes, podczas którego miała okazję przebywać na jednym z najdroższych jachtów w Europie. Właśnie wtedy na jaw wyszła informacja o jej chorobie.

Doda przyznała, że choruje

W poście opublikowanym przez Dodę na Instagramie możemy przeczytać, że choroba znacznie utrudnia gwieździe pracę na planie, ale przynajmniej nie jest jej szkoda, że nie posiada tak luksusowych jachtów, jakie wypożyczają do filmu:

Przede mną tydzień w Cannes. Nasza Ekipa filmowa jest już z nami i zaczęliśmy dokumentacje lokacji i obiektów do filmu to bardzo ważny etap produkcji, bo ostatnie 10 dni na planie spędzimy właśnie tu, m.in na jednym z najdroższych i najpiękniejszych jachtów w Europie to wszystko robi ogromne wrażenie…Aż chce się rzec, że dziewczyny z filmu miały sztos życie …ale potem schodzę na ziemie i przypominam sobie co się działo w kajutach i w sumie dobrze, że mam chorobę morską.

Informacja była sporym zaskoczeniem dla wielu fanów. Wielbiciele gwiazdy nie mogą się już doczekać premiery filmu, która przewidziana jest na 22 stycznia 2021 roku.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij