×

Doda oskarża swoich byłych. „Kim do ku**y nędzy Nergal był wcześniej?”

Doda oskarża swoich byłych o wykorzystywanie jej osoby do rozwoju kariery. Podczas najnowszej transmisji na Instagramie piosenkarka w mocnych słowach odniosła się do swoich relacji z mężczyznami. Przyznała, że w miłości nie sprzyja jej szczęście. Zadeklarowała także, że nie chce więcej chłopaka z show-biznesu.

Trudne doświadczenia Dody

Niedawno Doda poinformowała o rozstaniu z Emilem Stępniem. To już kolejny z serii nieudany związek piosenkarki. Gwiazda na razie unika podawania szczegółów dotyczących rozwodu, ale za to bardzo chętnie opowiada o swoich poprzednich partnerach.

Doda bardzo lubi zwierzać się swoim fanom, dlatego podczas ostatniej transmisji na Instagramie zgodziła się poruszyć temat relacji damsko-męskich. Wyznała, jakie cechy jej zdaniem powinien posiadać idealny mężczyzna. Przede wszystkim wymarzony partner gwiazdy musi kochać zwierzęta, uprawiać sport, mieć zadbane zęby i unikać używek. Gwiazda wspomniała również, że już nigdy więcej nie zamierza wiązać się z człowiekiem ze świata show-biznesu.

Jeżeli miałabym być z kimś z show-biznesu, to nie chciałabym, żeby w tej drabinie popularności była niżej niż ja. Chcę do kogoś aspirować, żeby ta osoba była dla mnie inspirująca. Chcę, żeby była ode mnie lepsza i ciągnęła mnie do góry, chcę się uczyć od niej. Już tyle razy byłam wykorzystana i tyle razy byłam użyta jako trampolina do kariery, że naprawdę przeanalizujcie to, wtedy mnie zrozumiecie.

Celebrytce do tego stopnia udzieliła się atmosfera pogaduch z obserwatorami, że zanurzyła się we wspomnieniach byłych chłopaków. Wyjawiła kilka intymnych faktów na temat swoich dawnych partnerów, o których do tej pory nikt nie słyszał.

Doda oskarża swoich byłych

Związek Dody z Radosławem Majdanem przed laty był szeroko komentowany. Bramkarz Pogoni Szczecin nie uchodził wcale za wybitnego sportowca, ale za sprawą trwającego 3 lata małżeństwa z piosenkarką, usłyszała o nim cała Polska. Podobnie było w przypadku związku Dody z Nergalem. To właśnie w czasie, gdy byli parą, mężczyzna odnosił największe sukcesy.

Gwiazda ma wielkie poczucie niesprawiedliwości z powodu tego, jak jej byli partnerzy wykorzystali ją, aby rozwinąć własną karierę. Niedługo po rozstaniu z Dodą, Radek Majdan wystąpił w „Tańcu z Gwiazdami”, a Nergal otrzymał posadę jurora w pierwszej edycji „The Voice of Poland”.

Radek poszedł do „Tańca z gwiazdami” od razu, jak się rozstaliśmy, Nergal „The Voice”, ku**a Nergal siedział w „The Voice”? Czy ktokolwiek mnie w ogóle słyszy w tym momencie, po rozstaniu z Dodą? Kim on do ku**y nędzy był wcześniej? Ja tam powinnam siedzieć, nie on. Błażej… Szacunek, bo odmówił. Kiedy się rozstaliśmy, otrzymał propozycję siedzenia w jury tanecznego programu, a odmówił tylko, dlatego że wiedział, jak strasznie przeżyłam opcję wcześniejszą z Adamem.

Dziś sława, na którą zapracowała Doda za sprawą Radka Majdana przeszła także na jego obecną żonę, Małgorzatę Rozenek-Majdan. W czasach, gdy piosenkarka święciła tryumfy na scenie muzycznej, o Perfekcyjnej Pani Domu nikt jeszcze nie słyszał. Dziś niejako role się odwróciły i to Rozenek-Majdan częściej pojawia się w mediach. Dodę na Instagramie obserwuje 1,1 mln fanów, podczas gdy Małgorzata Rozenek może poszczycić się społecznością sięgającą 1,4 mln.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij