×

Doda mocnymi słowami zmiażdżyła program „My Way” z Edytą Górniak. Nie miała litości

Doda podzieliła się swoją opinią na temat programu My Way. Nowa produkcja z udziałem Edyty Górniak nie przypadła do gustu piosenkarce. Czy Górniak odpowie na jej opinię?

My Way

My Way to nowy program TVN, w którym 47-letnia gwiazda przechodzi kurs prawa jazdy. Oprócz obserwacji postępów w nauce teorii i praktyki, widzowie są świadkami licznych zwierzeń ze strony gwiazdy. Edyta może liczyć na wsparcie instruktorów, którzy pomagają jej w każdej, trudnej sytuacji.

Producenci programu zadbali o to, aby My Way obfitowało w liczne niespodzianki.  Drogowe gry miejskie, wizyta w myjni, na poligonie oraz jazda w najgorszych warunkach pogodowych – to tylko niektóre z „atrakcji”, z którymi będzie musiała się zmierzyć popularna piosenkarka.

Komentarz Dody

Przypomnijmy, że w 2007 roku, Doda uczestniczyła w programie o zbliżonej formule. Jazda z Dodą była wówczas prawdziwym hitem oglądalności. Zdania na temat najnowszej edycji z udziałem Górniak są skrajne. Swoją szczerą opinią na temat udziału Edyty Górniak podzieliła się sama Doda.

Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie, że sam program jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła – powiedziała Doda.

Doda narzeka na powtarzalność wypowiedzi Górniak, która w każdym odcinku wspomina nieudane małżeństwo z Dariuszem Krupą, który obecnie odbywa karę pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku ze skutkiem tragicznym.

Mnie osobiście najbardziej razi, już jakby nie było tam między nimi, że w każdym, ale to w każdym odcinku jechać po tym Krupie. Przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte. Ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące dla telewidzów. Bardzo musi go nienawidzić.

Doda nie szczędziła słów krytyki. Wokalistka zespołu Virgin dodała, że drażni ją infantylność Edyty Górniak, fakt, że nie bierze nauki jazdy na poważnie i nieustannie usiłuje ośmieszyć swoich instruktorów.

Uważam, że jest to jej zupełnie niepotrzebne. Niech ona sobie będzie, jaka będzie. Wiadomo, są różnego rodzaju Diwy, niektóre bardziej pop****one niektóre mniej, ale nie wszystkie muszą to pokazywać.

A co o programie sądzą widzowie? Dowiemy się już wkrótce, śledząc wyniki oglądalności.

Edyta Górniak nie znała znaków drogowych! Jeden z nich porównała do diamentu [My Way]


 

 

Fotografie: Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij