×

Doda odpowiedziała fanom na pytanie, kiedy przyjdzie na świat jej pierwsze dziecka

Od ślubu Dody i producenta filmowego Emila Stępnia minął już praktycznie rok. Przypomnijmy, że ceremonia miała miejsce w hiszpańskim Saint Tropez z dala od blasku fleszy i kamer, podczas gdy w uroczystości uczestniczyli jedynie najbliżsi pary. I choć był to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych okresów w ich życiu, niedługo potem szczęście piosenkarki zakłóciła śmierć babci. Na tym jednak nie koniec. Teraz okazuje się, że para prawdopodobnie nie będzie świętować rocznicy ślubu w Hiszpanii, a wszystko ze względu na chorobę ojca Dody, Pawła Rabczewskiego.

„Doda. Kiedy będziecie mieć dziecko z Emilem?”

Od czasu, kiedy Doda wyszła za Emila, fani gwiazdy coraz częściej pytają, kiedy na świat przyjdzie pierwszy potomek. I choć Doda długo nie komentowała wpisów internautów, w końcu postanowiła udzielić im jasnej i klarownej odpowiedzi. Piosenkarka w wywiadzie dla magazynu „Wprost” przyznała, że nie ma zamiaru zostawać mamą, podczas gdy instynkt macierzyński jest jej obcy.

Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. o nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza – tłumaczyła artystka

Wskazówki dla innych rodziców

Choć odpowiedź Dody daje jasno do zrozumienia, że nie spodziewa się dziecka, gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat modelu wychowania, który preferuje.

Zamiast wysyłać je na durne kursy sześciu języków, dałabym im sport i muzykę. Muzyka uwrażliwia, a sport hartuje ducha. Zabrałabym im też telefon a dałabym coś o niebo cenniejszego – swój czas

Piosenkarka dodała także, że pewność siebie zawdzięcza swoim rodzicom, a w szczególności ojcu, sztangiście i medaliście mistrzostw świata, który od zawsze wpajał córce samodyscyplinę i sportowego ducha walki na zasadach fair play. Zdaniem Dody ludzie powinni brać przykład z jej rodziców, którym jest dzisiaj bardzo wdzięczna za to, jak ją wychowali.

Nie bójcie się stawiać dzieci na piedestale, zachwycać się ich najmniejszymi sukcesami! Życie jeszcze będzie próbowało ustawić je do szeregu, a wielu ludzi zrobi wszystko, żeby podciąć im skrzydła i udowodnić, że są niewiele warci. Ale wy, rodzice, tego nie róbcie – dodała na zakończenie Doda

Co powiecie na wskazówki Dody? Waszym zdaniem warto wziąć je sobie do serca i stosować w życiu codziennym podczas wychowywania dziecka?

Może Cię zainteresować