×

Syn Zenka Martyniuka znęcał się nad ciężarną żoną? Upubliczniono nowe fakty w tej sprawie

Wczoraj pisaliśmy o tym, że syn największego gwiazdora disco polo w Polsce został aresztowany. Daniel M. miał awanturować się z żoną, a policja miała znaleźć przy nim narkotyki.

Awantura domowa

Według tego, co podał portal Fakt24.pl, w niedzielę wieczorem 19-letnia Ewelina, żona Daniela, która jest w zaawansowanej ciąży, wracała ze spotkania z przyjaciółmi. Gdy dotarła pod drzwi mieszkania, okazało się, że są zamknięte. W środku znajdował się jej mąż, ale nie chciał wpuścić kobiety do środka.

Po czasie wywiązała się ostra kłótnia a także i szamotanina. Syna Zenona Martyniuka miał znęcać się nad swoją żoną, którą poślubił zaledwie trzy miesiące temu. Było na tyle głośno, że ktoś wezwał policję.

Był bardzo agresywny

Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, 28-latek był agresywny. Policjanci zakuli go w kajdanki i wyprowadzili z mieszkania. Najprawdopodobniej był on pod wpływem alkoholu. Nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji w rozmowie z dziennikarzami Fakt24.pl powiedział:

Zatrzymaliśmy mieszkańca Wasilkowa. Była to interwencja związana z awanturą domową. Mężczyzna miał przy sobie narkotyki

Prokurator postawiła Danielowi M. zarzut posiadania narkotyków.

To nie pierwszy wybryk Daniela

Okazuje, że już pod koniec 2017 roku został on zatrzymany przez policję. Zachowywał się wtedy bardzo agresywnie i na skutek tego omal nie trafił do więzienia. Z kolei w maju 2018 roku został zatrzymany, ponieważ awanturował się w domu rodzinnym swojej obecnej żony w wielkopolskich Russocicach.

Daniel miał znieważyć wtedy policjantów. Podobno groził, że ich zabije. 28-latek miał sporo szczęścia, bo sprawa została warunkowo umorzona. Mężczyzna musiał jedynie zapłacić 3 tysiące złotych na cele charytatywne i wyznaczono mu dwuletni okres próbny. Teraz syn gwiazdora może trafić za kraty…

Polecane

Może Cię zainteresować