×

Rodzeństwo spotyka się pierwszy raz mając 20 lat. Skutkuje to zajściem w ciążę siostry

Daniel oraz Ana Parra pochodzą z Hiszpanii i bardzo się kochają. Parą są już od trzech lat, ale jeszcze się nie pobrali. Wspólne nazwisko nie jest też zbiegiem okoliczności… Ciekawi o co chodzi?

Para jest rodzeństwem!

Zakochani mają różne matki, ale jednego ojca. Kiedy Ana miała zaledwie kilka lat, mężczyzna porzucił jej matkę oraz ją. Niewiele pamięta z tego okresu, ale jedna kłótnia szczególnie utkwiła w jej głowie. Mama krzyczała coś o zdradzie i synu z inną kobietą.

Przez cały czas dziewczynka myślała o tym, że kiedyś go odnajdzie. Gdy skończyła 20 lat, udało się jej. Wszystko dzięki mocy mediów społecznościowych.

Zakazane uczucie

Gdy po raz pierwszy się spotkali, od razu się zakochali… Jednak nie tak, jak powinno kochać się rodzeństwo. Sami twierdzą, że byli całkowicie zaskoczeni tym, co się stało. Tym, co poczuli. To, że mają wspólnego ojca, mimo początkowych obaw, w końcu przestało się liczyć.

Przez długi czas ukrywali swoją miłość oraz to, że łączy ich coś więcej niż potężne uczucie. Jednak w końcu postanowili, że się ujawnią i wystąpili w programie telewizyjnym. Ich miłość już wtedy nie została przyjęta pozytywnie, ale teraz spadła na nich jeszcze większa fala krytyki.

Owoc miłości

Ana jest obecnie w ciąży. Lada moment na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Jako że maleństwo pochodzi ze związku kazirodczego istnieją obawy, że może urodzić się chore. Związki pomiędzy rodzeństwem nie są zakazane bez powodu. Miejmy jednak nadzieję, że maleństwo będzie w pełni zdrowe.

Co myślicie o takim postępowaniu?

Może Cię zainteresować

zamknij