×

Marysia dowie się o uczuciu łączącym Pawła i Kingę. Skandal w „M jak Miłość”

Marysia dowie się o uczuciu łączącym Pawła i Kingę. W 1530 odcinku „M jak Miłość”, jednego z ulubionych seriali Polaków nastąpi przełomowy moment. Zakazane uczucie Pawła i Kingi wyjdzie na jaw, a matka mężczyzny bynajmniej nie będzie z tego powodu zadowolona.

„M jak Miłość” znów zaskakuje

1530 odcinek serialu „M jak Miłość” będzie przełomowy pod wieloma względami. Grana przez Małgorzatę Pieńkowską Marysia nareszcie dostrzeże, że jej syn Paweł (Rafał Mroczek) jest zakochany w żonie swojego brata – Kindze (Katarzyna Cichopek).

Kobieta zauważy, że Kinga również coś czuje do drugiego z jej bliźniaków. Marysia Rogowska będzie musiała podjąć dramatyczną decyzję o tym, czy zamierza w dalszym ciągu wspierać rodzinę i małżeństwo, czy też zezwolić synowi i synowej na nowe uczucie. Matka Pawła podejmie interwencję i przeprowadzi ze swoim synem poważną rozmowę.

W „Kulisach M jak miłość” Małgorzata Pieńkowska skomentuje fabułę serialu.

Są sobie bliscy przez fakt obcowania z sobą, pomocy, wrażliwości na siebie. I to jest tylko tyle… Ale z drugiej strony, jak się lepiej temu przyjrzymy, to jest aż tyle! Więc Marysia to widzi. No i się martwi…

W 1530 odcinku „M jak miłość” córka Kingi i Piotra ciężko zachoruje. Gdy sytuacja wymknie się Kindze spod kontroli, w jej pobliżu od razu pojawi się chętny do pomocy Paweł. Mężczyzna zawiezie bratową oraz jej córkę do przychodni i przez cały czas będzie jej towarzyszył w badaniach. Gdy Marysia zorientuje się, że Kinga i Paweł coraz bardziej zbliżają się do siebie, od razu ich rozdzieli. Zatrzyma syna, aby przeprowadzić z nim poważną rozmowę.

Nie jedź na Deszczową beze mnie…

Marysia dowie się o uczuciu łączącym Pawła i Kingę

Marysia otwarcie zarzuci synowi, że za bardzo angażuje się w życie Kingi i przekracza dopuszczalne granice.

Myślę, że nie o to ci chodziło! W czym jeszcze chcesz zastąpić Kindze Piotrka?

Paweł odpowie matce, że jest zmęczony tym, że wszyscy nieustannie go pouczają i upominają.

Dlaczego wszyscy martwią się o mnie, a Piotrka traktują jak świętą krowę? To on tutaj powinien być! Odwozić Kingę do szpitala i usypiać swoje dzieci!

Katarzyna Cichopek w „Kulisach M jak miłość”  skomentuje wydarzenia z 1530 odcinka.

Sytuacja jest kuriozalna, bo Paweł jedyny, tak naprawdę chce Kindze pomóc. I on najbardziej obrywa za to!

To nie koniec emocji w serialu, bowiem już w odcinku 1531 Natalka przyzna się do zdrady!

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Instagram, Youtube

Może Cię zainteresować

zamknij