×

Matka zakochuje się w swoim 20-letnim synu. Dla niego porzuca ośmioro młodszych dzieci

Monica Mares z Clovis w stanie Nowy Meksyk urodziła Caleba, gdy miała zaledwie 16 lat. Uświadomiła sobie jednak, że jest za młoda na wychowanie syna, dlatego postanowiła oddać chłopca do adopcji.

Ich drogi spotkały się ponownie po 18 latach, kiedy nastolatek skontaktował się z matką, aby zabrała go z domu przybranego ojca w Teksasie.

Ich relacje szybko przestały przypominać związek matki z synem.

Miałam motyle brzuchu, kiedy usłyszałam jego głos po raz pierwszy.

Mares zakochała się w Calebie, a on odwzajemniał jej uczucia.

W psychologii nazywa się to GSA, czyli genetyczny pociąg seksualny.

Zgodnie z tzw. efektem Westermarcka, posiadamy wrodzoną niechęć seksualną do bliskich, z którymi spędziliśmy pierwsze lata życia. Problem pojawia się jednak, gdy wychowujemy się z dala od nich. Wówczas może się pojawić wyjątkowo silny pociąg seksualny. Oznacza to, że np. matka, widząc swojego syna, którego urodziła w młodości i oddała do adopcji, może się w nim zakochać i chcieć współżyć, tak jak w tym przypadku.

Monica Mares ma 9 dzieci, ale powiedziała, że gotowa jest nawet zrezygnować z prawa do widzenia ich jeśli będzie musiała wybierać między nimi, a Calebem. Chce poświęcić wszystko, aby być razem z synem.

Ich pierwszy kontakt fizyczny, zaczął się od trzymania za ręce, później pocałunki, a skończyli na kochaniu – wyznała Mares. Oboje zamieszkali w przyczepie, razem z dwójką młodszych dzieci.

Para próbowała utrzymać swój związek w tajemnicy, jednak sąsiedzi i znajomi coraz głośniej plotkowali o ich związku i bardzo niestosownym zachowaniu, aż w końcu sprawą zajął się prokurator, oskarżając Monicę i Caleba o kazirodztwo.

Para dostała zakaz zbliżania się do siebie, a jeśli go złamią Mares trafi do więzienia, a władze odbiorą jej prawo do opieki nad resztą dzieci. Mimo tylu przeciwnościom, zakochani zamierzają walczyć o swój związek i chcą przeprowadzić się do stanu, w którym kary za kazirodztwo nie są aż tak surowe.

Kibicuje im m.in były partner Mores, który jest ojcem jej najmłodszych dzieci oraz aktywistka Cristina Shy, która sama jest w związku z przyrodnim bratem i prowadzi kampanię na rzecz kazirodczych par.

Może Cię zainteresować

zamknij