×

Natalka przyzna się do zdrady. W „M jak Miłość” wkrótce sporo się wydarzy

W 1531 odcinku „M jak Miłość” widzów czeka nie lada gratka. Do serialu wróci postać grana przez Marcjannę Lelek i od razu wprowadzi sporo zamieszania. Natalka przyzna się do zdrady!

Powrót Natalki do „M jak Miłość”

Natalka powróci do serialu „M jak miłość” w 1531 odcinku. Widzowie od razu zauważą, że zaszła w niej niesamowita zmiana. Po roku od ostatniej wizyty w Grabinie, Natalka znów odwiedzi rodzinę Mostowiaków. Tym razem jednak grana przez Marcjannę Lelek postać przyjedzie z Australii bez Franka i Hani.

Natalka będzie zapewniać, że jej mąż i córka zostali wraz z Markiem (Kacper Kuszewski) i Ewą (Dominika Kluźniak) za granicą. Bohaterce przez niemal cały czas będzie towarzyszył Bartek (Arkadiusz Smoleński), mąż Uli (Iga Krefft). Przyjazd Natalki będzie powodem do radości dla Barbary, której utrapieniem jest fakt, że wszyscy jej bliscy opuszczają ją, rozjeżdżając się po świecie.

Mostowiakowa zorientuje się jednak, że Natalka nie jest szczęśliwa. Pomimo nowej fryzury i sztucznego uśmiechu, jej babcia od razu wyczuje, że coś jest nie tak, jak powinno. W końcu Natalka wyzna babci, że Franek zdradzał ją z inną kobietą i ostatecznie odszedł od niej. Co ciekawe, odpowiedzialna za rozpad małżeństwa nie będzie wcale Justyna (Olga Kalicka).

"<yoastmark

Natalka przyzna się do zdrady

Zrozpaczona Natalka zwierzy się Barbarze, że Franek porzucił ją w Australii dla innej kobiety. Zostawił ją samą z małą Hanią. Zarzycka opowie babci o szczegółach rozstania z mężem.

Ta kobieta jest Polką. Jakiś czas temu przyjechała do Australii i wtedy się to zaczęło. Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go zapytałam, czy kogoś ma od razu się przyznał. Wtedy poczułam, że dłużej nie dam rady, że muszę się od tego odciąć. Przyjechałam tutaj, żeby nabrać dystansu i spokojnie sobie to wszystko przemyśleć, ale nie wiem, czy warto jeszcze walczyć o to małżeństwo. Nie wiem, czy ja go jeszcze kocham…

Babcia otoczy swoją wnuczkę troskliwą opieką i zapewni o tym, że Natalka może na nią liczyć w każdej sytuacji. Barbara Mostowiak będzie chciała robić wszystko, co w jej mocy, aby uratować związek Natalki i Franka. Tymczasem Natalka bardzo zbliży się do Bartka. Będzie można odczuć, że łączy ich osobliwa więź.

"<yoastmark

Fotografie: Imgur, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować