×

25-letnia nauczycielka uwiodła 14-latka. Gdy chciał ją rzucić, zaczęła się mścić

Ta historia „miłosna” nie mogła zakończyć się dobrze. 25-letnia nauczycielka uwiodła 14-latka, który był jej uczniem. Gdy chłopiec próbował skończyć tę relację, mściwa kobieta zmieniła jego życie w piekło.

25-letnia nauczycielka uwiodła 14-latka

Fatinah Hossain jest piękną kobietą i z pewnością nie narzeka na brak powodzenia u mężczyzn. Niestety postanowiła źle ulokować uczucia. Bardzo źle. 25-letnia nauczycielka z Horsham w West Sussex w Wielkiej Brytanii uwiodła… 14-letniego ucznia.

Hossain rozpoczęła pracę w szkole w 2019 roku. Jednakże dyrekcja szkoły zatrudniła ją tylko na pół etatu, przez co Fatinah musiała dorabiać w supermarkecie. Pewnego dnia to właśnie tam, konkretnie na dziale z pieczywem, kobietę zatrzymała policja. Wszystko przez to, że kilkanaście miesięcy wcześniej wdała się w romans z nieletnim uczniem. 14-latek nie potrafił utrzymać w tajemnicy burzliwej relacji ze starszą o 11 lat nauczycielką. Pochwalił się kolegom, a ci przekazali informację dalej…

Na początku wszyscy sądzili, że 14-latek chce podkoloryzować rzeczywistość.

Wiesz jacy są chłopcy w tym wieku, wszyscy myśleli, że zmyśla

– tłumaczył anonimowy rozmówca „The Sun”. Jednak szybko potwierdziło się, że w każdej plotce jest ziarno prawdy. W tym przypadku nawet więcej niż jedno. 25-latka spotykała się z uczniem przez kilka miesięcy.

25-letnia nauczycielka uwiodła 14-latka
Twitter

Najbliższe lata spędzi za kratkami

Gdy okazało się, że Fatinah ma romans z 14-letnim chłopcem, sprawa szybko nabrała rozgłosu. Wkrótce na jaw zaczęły wychodzić kolejne szokujące fakty. To uczeń podjął decyzję o rozstaniu z nauczycielką. Ale kiedy próbował zerwać, 25-latka wpadła w szał. Zachowywała się, jakby miała obsesję na punkcie swojego ucznia.

Najpierw wmówiła nastolatkowi, że zaszła z nim w ciążę. A kiedy o sprawie dowiedziała się policja, Fatinah oferowała 14-latkowi pieniądze za wycofanie zeznań. Mało tego – namawiała innych chłopców, by groźbami zmusili 14-latka do zmiany zeznań. Z uczniami korespondowała, zakładając w mediach społecznościowych kolejne fałszywe profile. Nawet pobyt za kratkami nie zmienił postawy Fatinah. Kobieta wpłaciła kaucję, a kiedy wyszła na wolność, kontynuowała dręczenie 14-latka i jego rodziny. Ale więcej krzywdy kobieta im nie wyrządzi. 21 października 25-letnią nauczycielkę ponownie aresztowano.

25-letnia nauczycielka uwiodła 14-latka
Facebook

Za uwiedzenie ucznia, nękanie go oraz jego bliskich, sąd skazał ją na pięć lat i cztery miesiące pozbawienia wolności. Nauczycielka dostała również zakaz zbliżania się do skrzywdzonego nastolatka, a jej nazwisko dołączono do rejestru przestępców seksualnych.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij