×

Dagmara Kaźmierska znalazła w końcu miłość. Kim jest nowy partner „Królowej Życia”?

Skazana za działalność przestępczą, oskarżona o handel ludźmi i sutenerstwo. Mimo tego stała się lubiana i zyskała sławę. Przyzwyczaiła nas do tego, że w jej życiu sporo się dzieje. Teraz u Dagmary Kaźmierskiej znowu czas na zmiany!

„Królowa życia” ogłosiła je na Instagramie. Prawdopodobnie już niedługo w programie pojawi się w jej otoczeniu nowa postać!

Droga z USA do Kłodzka

Droga bohaterki z amerykańskiej ziemi do Kłodzka była bardzo wyboista i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Dagmara nie boi się zmian, jest przebojowa i – mimo mrocznej przeszłości – wielu widzom dała powody do tego, żeby ją lubili.

W „Królowych życia” wyraźnie widać, że Stany Zjednoczony miały spory wpływ na bohaterkę. Czerpie z życia pełnymi garściami, jest bezkompromisowa, beztroska i odważna.

Nie pomylił się ten, kto wybrał ją jako jedną z „Królowych życia”. Podbija serca widzów już od 7 sezonów.

Dagmara i jej „miś”

Bardzo możliwe, że już wkrótce u boku Dagmary zobaczymy nową, barwną postać. Zdradziła to główna zainteresowana… Na swoim instagramowym koncie dodała post, który daje do myślenia, choć nie rozwiewa wszystkich wątpliwości.

Ale w komentarzach zawrzało i pojawiło się mnóstwo spekulacji. Dagmara bowiem pochwaliła się, że w jej życiu pojawił się ważny mężczyzna, którego pieszczotliwie określiła „misiem”.

Kim jest nowy partner Dagmary?

Przyjaźń czy kochanie?

Wiemy, że u Dagmary zaszły duże zmiany, ale bohaterka nie chce wyjawić całego sekretu. Większość fanów ma nadzieję, że tajemniczym „misiem” jest wspierający Dagmarę Jacuś – oddany przyjaciel, który pomagał bohaterce w wielu trudnych sytuacjach.

Jacek nie ukrywał, że jest zainteresowany Dagmarą. W finale 5. sezonu postanowił się jej nawet oświadczyć, ale został odrzucony.

W poście dodanym 3 grudnia na Instagramie, Dagmara pisze:

❤️❤️❤️DOBRZE MI ❤️❤️❤️Mój Misiu ❤️?❤️mnie kocha nad wszystko ❤️Wspaniały Doktor Stawicki ?zbadał dziś nóżkę i wszystko super ?????Conanek zdrowy ❤️Dobrze się uczy ❤️?Mam cudownych ludzi wokół siebie ?RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ ??Jesteście też Wy ?Z Waszymi wyrazami niesamowitej sympatii ?CZEGÓŻ MI WIĘCEJ POTRZEBA ??‍♀️?‍♀️?‍♀️?????

Fanki nie kryją nadziei:

W sensie że Misiu Jacek, mamy nadzieje

Dagmarko zdradź w końcu, czy ten misiu to nasz cudowny Jacuś

Czy okaże się, że mają rację? A może Jacek zejdzie na boczny tor i jego miejsce u boku Dagmary zajmie nowy mężczyzna?

Co prawda bohaterka „Królowych życia” utrzymywała, że na Jacku zawsze może polegać, ale mężczyzna pokazał się już jako dość… kochliwy. Po odrzuconych zalotach natychmiast przeniósł swoje zainteresowanie na kolejną przyjaciółkę. Z Edzią rozstali się pod koniec 6 sezonu.

Dotąd Jacek był sam, czy to się teraz zmieni? Zapewne wkrótce Dagmara zdradzi nam, kim jest jej wybranek

Źródła: wizaz.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować