×

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” w szpitalu. Była o włos od śmierci

Bohaterka „Królowych życia”, Dagmara Kaźmierska w szpitalu. O tym, że trafiła do placówki poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Co tak naprawdę się jej stało?

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska jest znana szerszej publiczności z reality show pt. „Królowie życia”. Gwiazda od zawsze emanowała energią i było jej wszędzie pełno, choć w ostatnim czasie było o niej zdecydowanie ciszej.

Dagmara Kaźmierska w szpitalu
Instagram

Dagmara Kaźmierska w szpitalu

Bohaterka show napisała o swoim stanie zdrowia w mediach społecznościowych, gdzie z resztą bardzo często się udziela. Z wpisu gwiazdy dowiadujemy się, że była z nią naprawdę nieciekawie, ale na szczęście już czuje się lepiej.

Aniołki moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie, że nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos, a już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo – wyznała Dagmara

Dagmara Kaźmierska w szpitalu
Facebook 

Jak do tego doszło?

Jak widać gwiazda reality show nie napisała dokładnie, co jej się stało. Z nieoficjalnych informacji wiadomo jednak, że  Dagmara Kaźmierska miała wypadek samochodowy. Z nieznanych jak dotąd przyczyn, zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny.

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – mówi nam Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji Kłodzku

Po zamieszczonym przez Dagmarę zdjęciu możemy się jedynie domyślać, że w skutek wypadku ucierpiała jej noga – ma na niej opatrunek lub nawet gips.

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Może Cię zainteresować