×

Czy Rzeźniczak był przy śmierci syna? „Poleciał do Izraela w ostatniej chwili”

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka zmarł po wielu miesiącach walki z nowotworem. Oboje poinformowali o śmierci małego Oliwierka w czwartek. Wiemy, że chłopczyk ostatnie miesiące życia spędził na leczeniu w Izraelu. Czy Rzeźniczak był przy śmierci syna?

Synek Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje

Nie ma nic gorszego dla rodzica niż śmierć własnego dziecka. Z tym potwornym ciosem przyszło się zmierzyć Jakubowi Rzeźniczakowi i Magdalenie Stępień.

Mały Oliwier, który przyszedł na świat blisko rok temu, zmagał się z rzadkim, złośliwym nowotworem wątroby. Choroba została wykryta u chłopca, kiedy ten miała zaledwie kilka miesięcy. W pewnym momencie matka dziecka uznała, że większe szanse na przeżycie Oliwier będzie miał w Izraelu, gdzie oboje przebywali w ostatnich tygodniach. Niestety, mimo wszelkich starań syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień zmarł.

Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376

– napisał kapitan Wisły Płock, Jakub Rzeźniczak.

Identyczne oświadczenie umieściła na Instagramie Magda Stępień.

Czy Jakub Rzeźniczak był przy śmierci syna?

„Fakt” ustalił, że Jakub Rzeźniczak był obecny w ostatnich chwilach życia małego Oliwiera. Choć jeszcze w piątek siedział na ławce rezerwowych w meczu z Wartą Poznań, zaraz po tym miał wsiąść w samolot do Izraela.

Kuba Rzeźniczak poleciał do Izraela w ostatniej chwili. Zdążył. Był przy dziecku do końca. Syn zmarł w środę. Wcześniej Kuba bardzo chciał, by przenieść synka do Polski i leczyć w Centrum Zdrowia Dziecka

– przekazała „Faktowi” osoba z otoczenia piłkarza.

czy rzeźniczak był przy śmierci syna
Twitter

Środowisko sportowe wspiera Rzeźniczaka

Śmierć Oliwiera Rzeźniczaka poruszyła środowisko sportowe, w którym spełnia się zawodowo ojciec dziecka. W związku z tym, krótkie oświadczenie wydała Wisła Płock. Kondolencje złożył również Śląsk Wrocław czy Legia Warszawa, w której piłkarz święcił swoje triumfy.

Wyrazy współczucia złożyli również przedstawiciele innych dyscyplin sportowych, m.in. Łukasz Jurkowski, były już zawodnik MMA.

Jakub Rzeźniczak podziękował za wszystkie wiadomości.

Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni

– napisał Rzeźniczak w mediach społecznościowych.

Jak wyglądały ostatnie chwile Oliwiera Rzeźniczaka? „Stan chłopca nagle gwałtownie pogorszył się”

Źródła: goniec.pl, sport.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij