×

Był w trakcie robienia sobie jajecznicy na śniadanie. Kiedy rozbijał jajka, przeżył niemały szok!

Ciągle słyszymy, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Według niektórych, również najsmaczniejszym! Inni z kolei nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez pysznej jajecznicy smażonej na boczku, którą muszą zjeść przed wyjściem z domu. Gdybyś jednak znalazł się na miejscu Ady Reid’a, z pewnością powstrzymałbyś się na jakiś czas od spożywania jajek.

Tata dwójki dzieci, poszedł do sklepu w celu zakupu jaj, aby zrobić śniadanie dla swoich synów. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, co zobaczył tuż po ich pęknięciu! Ten widok z pewnością na długo utkwi w jego pamięci.

Reid znalazł krew w trzech jajkach, które znajdowały się w kartonie! Co byście zrobili na jego miejscu?

czerwone-jajko-1

Mężczyzna, chwilę później opublikował zdjęcie jaj na Facebooku dodając, że po tym doświadczeniu z pewnością szybko nie sięgnie po kolejny karton jajek. Dziwicie mu się?

Nie zwlekając postanowił ponownie udać do sklepu spożywczego, w którym dokonał zakupu. W ramach przeprosin, kasjerka zaproponowała mężczyźnie zwrot pieniędzy i darmową butelkę wina.

Większość jaj sprzedawanych w sklepach przechodzi przez tzw. proces ich prześwietlenia, aby zapobiec podobnym sytuacjom. Okazuje się jednak, że takie sytuacje wciąż mają miejsce.

„Krwawe jaja” powstają w skutek pęknięcia naczynia krwionośnego podczas formowania. Prawda, że to obrzydliwe?

czerwone-jajko-2

Może Cię zainteresować