×

Straszne śniadanie w pierwszej klasie. „Mnie przypomina członka”

Straszne śniadanie w pierwszej klasie to w tym przypadku, szczerze mówiąc, mało powiedziane. Pasażerka, która wydała na bilet lotniczy ponad 20 tys. złotych, pokazała na Twitterze, jak wyglądał posiłek, który zaserwowano jej podczas lotu. Co takiego wylądowało na jej talerzu? Naprawdę nie ma czego zazdrościć…

Straszne śniadanie w pierwszej klasie

Podróż w pierwszej klasie zapewnia m.in. prywatność podczas lotu. W związku z tym w wielu samolotach oferowane są osobne loże dla pasażerów. Co więcej, posiłki w wyższej klasie przygotowywane są przez cenionych szefów kuchni i serwowane na życzenie pasażera (nie o stałych porach). Reasumując za cały ten komfort trzeba sporo zapłacić.

nieapetyczne śniadanie w pierwszej klasie
Wikimedia Commons

Znana brytyjska prezenterka, Jane Hawkes, zapłaciła za bilet lotniczy pierwszej klasy linii British Airways w przeliczeniu na złotówki 23 tys. złotych. Był to lot z nigeryjskiej Abudży do Londynu. Wydawać by się mogło, że w tej cenie wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik i cały lot przebiegnie bez najmniejszych zastrzeżeń. Prawda jest natomiast taka, że nie zawsze bilet na podróż w najdroższej klasie gwarantuje luksusy. Prezenterka przekonała się o tym na własnej skórze, czym podzieliła się w sieci.

Jane Hawkes opublikowała na Twitterze zdjęcie śniadania, które dostała podczas lotu. Jeśli myślisz, że były to jakieś rarytasy, to bardzo się mylisz. W przeciwieństwie do nich na talerzu pasażerki znalazła się dziwna kiełbasa (bardzo dziwnie wyglądająca kiełbasa), kilka pieczarek, ziemniaki i… szara masa.

Zdjęcie wywołało burzę w sieci

Zdjęcie momentalnie wywołało burzę w sieci. Pojawiło się pełno komentarzy, w których internauci jeszcze nie szczędzili mocnych słów opisując to, co znalazło się na talerzu prezenterki.

Mój pies dostaje lepsze jedzenie

Czy to wyciągnęli z odpływu?

Wygląda obrzydliwie

Mnie przypomina członka

Im dłużej na to patrzę, tym gorzej

– czytamy pod zdjęciem.

W komentarzach można znaleźć także zdjęcia posiłków, którymi pochwalili się pasażerowie innych linii lotniczych. Wyglądały nieporównywalnie bardziej apetycznie.

Robaki w sałatce w samolocie

Co więcej, to niejedyna tego typu „wpadka” w ostatnich tygodniach, która obiegła media. Jeden z pasażerów linii American Airlines podczas lotu z Frankfurtu do Teksasu miał… robaki w sałatce w samolocie! Dodajmy przy tym, że podróżował biznes klasą.

Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Wikimedia Commons (miniatura wpisu), commons.wikimedia.org

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij