×

Pochwalił się zdjęciem szpitalnego śniadania. Obok chleba miła niespodzianka

Dziennikarz TVN pokazał szpitalne śniadanie. Marcin Wrona tak mocno się zdziwił, gdy zobaczył swój talerz, że postanowił podzielić się zdjęciem w mediach społecznościowych.

Dziennikarz TVN pokazał szpitalne śniadanie

O szpitalnych posiłkach krążą prawdziwe legendy. Pół żartem, pół serio mówi się, że na posiłki serwowane przez szpitale w Polsce mogą sobie pozwolić jedynie ludzie zdrowi. Chorych szpitalne menu może tylko dobić.

Jednak i w szpitalu może nas czasem spotkać pozytywne zaskoczenie. Przekonał się o tym dziennikarz Marcin Wrona – zagraniczny korespondent TVN. Wrona na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale odwiedza Polskę ze względu na swoich rodziców.

Reporter RVN pokazał szpitalne śniadanie
Twitter

Przyleciałem do Polski żeby pomóc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja

– poinformował na Twitterze.

Nie wiadomo, dlaczego dziennikarz trafił do szpitala, jednak postanowił się on podzielić w mediach społecznościowych tym, co otrzymał na talerzu w czwartkowy poranek.

Śniadanie w tłusty czwartek

Nawet pobyt w szpitalu nie zmienił dobrego samopoczucia Marcina Wrony. A może nastrój dziennikarza poprawił się po tym, jak zobaczył zawartość swojego talerza…?

W tłusty czwartek najwyraźniej nawet szpitalna kuchnia pamięta o tradycji. Na talerzu, obok kilku plasterków wędliny, trzech kromek chleba i masła, pojawił się… pączek z lukrem! To musiało wywołać uśmiech na twarzach pacjentów, raczonych na ogół posiłkiem o wątpliwych walorach smakowych. Marcin Wrona nie ukrywał zaskoczenia, o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Jestem pod dużym wrażeniem!!! W naszym szpitalnym śniadanku są dziś tez pączki

– napisał dziennikarz na Instagramie, a na dowód zamieścił zdjęcie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcin Wrona (@marcin_wrona)

Być może pączek nigdy nie będzie składnikiem zdrowej diety, ale uśmiech na twarzach pacjentów z pewnością ma właściwości terapeutyczne.

Jak widać nawet i w szpitalu wiedzą, że z tradycją nie ma co zadzierać!

Fotografie:

Może Cię zainteresować