×

Czego boi się Robert Lewandowski? „To jedyna rzecz, której nie zrobię w życiu”

Czego boi się Robert Lewandowski? „To jedyna rzecz, której nie zrobię w życiu. Bałbym się” – wyznał w szczerym wywiadzie dla niemieckiego magazynu „GQ”.

„Chciałbym po prostu iść na spacer z rodziną”

Mali chłopcy marzą o tym, żeby kiedyś być jak Robert Lewandowski. Duzi chłopcy (i nie tylko chłopcy) zazdroszczą mu popularności, kariery, pieniędzy. Ale sława ma swoją cenę.

Czego boi się Robert Lewandowski
Twitter

W wywiadzie dla „GQ”, który jest popularnym czasopismem dla mężczyzn o tematyce modowej, Robert Lewandowski opowiedział o blaskach i cieniach piłkarskiej kariery. O rozwijaniu mentalności, blokowaniu problemów, ale i pragnieniu pozostania anonimowym.

Chciałbym po prostu iść na spacer z rodziną bez poczucia bycia obserwowanym przez cały czas

– wyznał „Lewy”.

To marzenie z pewnością nieprędko się spełni, ponieważ czujne oko aparatu towarzyszy Lewandowskim właściwie podczas każdego wyjścia. Ale i znana para bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Po co to robić, jeśli tęskni się za prywatnością?

Gdy nie wiadomo o co chodzi, to zazwyczaj chodzi o pieniądze.

Czego boi się Robert Lewandowski?

Nawet gdy pojedziesz w najbardziej odległy zakątek świata, jest duże prawdopodobieństwo, że od tubylca na hasło „Polska” usłyszysz „Robert Lewandowski” i zobaczysz uśmiech na twarzy. Napastnik Bayernu Monachium jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych sportowców nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Czy jest coś, czego taka gwiazda futbolu się obawia?

Czego boi się Robert Lewandowski
Twitter

Robert Lewandowski trafił na okładkę niemieckiego czasopisma i wziął udział w sesji zdjęciowej, która wymagała sporego poświęcenia. Jak informuje portal Sport.pl, do jednego ze zdjęć piłkarz musiał samodzielnie wjechać kilka metrów dźwigiem budowlanym. Dziennikarz Christoph Landsgesell wykorzystał tę okazję, żeby zapytać napastnika Bayernu Monachium o skłonność do podejmowania ryzyka.

Czego boi się Robert Lewandowski
Twitter

Lubię adrenalinę, ale też ekstremalne rzeczy, takie jak wakeboarding czy narty wodne, to świetna zabawa. Nigdy nie miałem problemów z próbowaniem czegoś nowego, chociażby nowego sportu

– odparł Lewandowski.

Piłkarz przyznał również, że jest coś, co sprawia, że czuje strach.

Jeśli się już czegoś boję, to o zdrowie. Niekoniecznie swoje, ale swoich najbliższych. Zwłaszcza w czasach pandemii, kiedy widać, co się dzieje w szpitalach. Przy czym bałbym się o swoje nogi, skacząc na bungee. To jedyna rzecz, której nie zrobię w swoim życiu

– wyznał w wywiadzie.

Czego boi się Robert Lewandowski
Twitter

Źródła: www.sport.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij