×

Robert Lewandowski pokazał twarz Klary! To śliczna dziewczynka

Rodzina Lewandowskich wciąż świętuje wygraną w Lidze Mistrzów. Piłkarz zamieścił z nimi urocze zdjęcie. Przez przypadek Lewandowski pokazał twarz Klary. Do kogo jest podobna?

Radość po wygranej

W niedzielę (23 sierpnia) Robert Lewandowski spełnił swoje największe marzenie – jako pierwszy Polak w historii został królem strzelców Ligi Mistrzów. Dodatkowo jego klub Bayern Monachium zwyciężył z PSG 1:0. Po hucznej imprezie przyszedł czas na uczczenie sukcesu w gronie najbliższych.

Najpierw Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym obejmuje twarz ukochanego i daje mu buziaka. Przy okazji pokusiła się o piękne wyznanie.

Nasz Mistrz jest już z nami 🏆 Jesteś dla nas wzorem, przede wszystkim dla naszych córek ❤️ Dumna.

– napisała żona piłkarza.

Następnego dnia „Lewy” pochwalił się rodzinnym zdjęciem z łóżka, na którym widzimy jego żonę oraz dwie córki. Zapomniał jednak o pewnym szczególe. Fani szybko to podchwycili!

Lewandowski pokazał twarz Klary

Robert i Anna Lewandowscy od narodzin swoich dzieci konsekwentnie chronią ich prywatność. Owszem, chętnie publikują wspólne zdjęcia i filmiki ze swoimi pociechami w mediach społecznościowych, jednak nie zobaczymy na nich twarzy dziewczynek.

Tym razem piłkarz Bayernu nieco się zapomniał, ponieważ w najnowszym poście możemy zobaczyć twarz starszej córki, Klary.

Nareszcie razem. Rodzina, moje największe szczęście.

– napisał pod zdjęciem piłkarz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Pod postem można znaleźć kilka tysięcy komentarzy od fanów z całego świata. Internauci są pod wrażeniem rodzinnego obrazka.

Cudowny widok! Rodzina jest najważniejsza.

Jaka Klarcia piękna!

Tacy skromni i normalni. Podziwiam

Do kogo według Was podobna jest Klara? Cała mama, czy cały tata?

Źródła: www.pomponik.pl, www.plotek.pl, www.papilot.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować