×

Po latach starań urodziła trojaczki. Gdy zaszła w kolejną ciążę, była w jeszcze większym szoku

Courtney Garrett i jej mąż Philip marzyli o powiększeniu swojej rodziny. Po latach starań o dziecko nie mieli jednak wyjścia – zdecydowali się na in vitro. Była to dla nich jedyna szansa na posiadanie dzieci i zostanie szczęśliwymi, spełnionymi rodzicami.

W końcu się udało. Podczas jednej z wizyt lekarskich, kobieta usłyszała, że jest w ciąży. Radość Courtney i Phipila była nie do opisania. Nie było to jednak wszystko, co lekarz miał im do powiedzenia. Okazało się, że kobieta urodzi nie jedno, lecz trójkę maluszków!

Tym oto sposobem w 2009 roku na świat przyszła dwójka chłopców i jedna dziewczynka: Oliver, Jack i Ellie

Wszystkie dzieci urodziły się zdrowe. Jak przyznają rodzice, nie mogło spotkać ich nic piękniejszego. Dla rodziny to był prawdziwy cud, ale nie przypuszczali, że los ma dla nich jeszcze jedną niespodziankę.

Courtney i Philip po latach zdecydowali, że chcieliby wychować jeszcze jedno dziecko. Zależało im na młodszym rodzeństwie dla trojaczków

Po siedmiu latach od narodzin dzieci, Courtney była w kolejnej ciąży. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ciąża ponownie okazała się być trojacza!

Jak do tego doszło? Tego nie byli w stanie wytłumaczyć nawet lekarze.

Każdemu starszemu rodzeństwu przydzieliliśmy po jednej osobie z młodszego rodzeństwa. Dopasowaliśmy ich na podstawie kolejności urodzenia, co pomogło im nawiązać nierozerwalną więź – powiedziała Courney

Los potrafi płatać figle, a ten przypadek jest tego najlepszym dowodem. Gratulujemy i życzymy szczęścia dla całej rodziny!

Polecane

Może Cię zainteresować