×

Córka Przybylskiej błyska dekoltem. Na jej odważne zdjęcia zareagował nawet tata

Córka Przybylskiej błyska dekoltem na Instagramie. Nie zabrakło opinii, że czasem warto pozostawić coś wyobraźni. Jednak większość fanów Oliwii jest zachwycona jej odważną sesją. Co na to Jarosław Bieniuk?

Marzenia o modelingu

Oliwia Bieniuk, najstarsze dziecko Jarosława Bieniuka i przedwcześnie zmarłej w 2014 roku Anny Przybylskiej, od dawna marzy o modelingu. Jej tata ma co do tego mieszane uczucia. Chociaż reklamodawcy zasypują Oliwię propozycjami, do niedawna ostateczna decyzja należała do niego.

Cztery lata temu uległ prośbom córki i pozwolił jej na udział w kampanii reklamowej marki Reserved, ale zaraz potem zapowiedział, że nauka jednak jest najważniejsza, a na modeling przyjdzie jeszcze czas.

Córka Przybylskiej błyska dekoltem

Dwa lata temu znów trochę zmiękł i zdecydował się wraz z dziećmi wziąć udział w reklamie telefonii komórkowej. Z czasem jednak Oliwia przestała oglądać się na tatę, a zdjęcia, jakie zamieszcza na swoim Instagramie stają się coraz odważniejsze. Widocznie nastolatka zorientowała się już, że bez błyskania golizną nie ma mowy o karierze w show biznesie.

Jednak jej najnowsze fotografie nawet najwierniejszych fanów natchnęły myślą, że czasem warto pozostawić niektóre szczegóły wyobraźni.

Co ciekawe, Oliwia zamieściła ujęcia z sesji, do której pozuje w sukience projektu najnowszej dziewczyny taty, Zuzanny Pactwy.

Większość komentujących chwaliła odwagę nastolatki, jednak nie zabrakło również apeli o zwolnienie tempa:

Super jesteś, ale czy nie za szybko?

Rozpędu Oliwii nie da się jednak zatrzymać. Córka Przybylskiej, w które wiele osób widzi replikę urody mamy, od miesięcy angażuje się w projekty modowe i kampanie reklamowe. Najwyraźniej wierzy, że odkryła swoje powołanie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @oliwia.bieniuk

Na odważne zdjęcie Oliwii zareagował sam Jarosław Bieniuk. Tata nie skomentował sesji zbyt wylewnie, ale pozostawił „serduszko” na Instagramie nastolatki.

Źródła: sport.onet.pl, www.instagram.com, www.fakt.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij