×

Od urodzenie zwracały uwagę. Mają już 9 lat i okrzyknięto je najładniejszymi bliźniaczkami

Najpiękniejsze bliźniaczki świata podbijają branżę mody. Już kilka lat temu ich uroda zwracała ogromną uwagę. Teraz dziewczynki biorą udział w profesjonalnych sesjach i chodzą po wybiegach dla największych światowych marek.

Zwracały uwagę od kiedy przyszły na świat

Dziewczynki urodziły się w 2010 roku. Od urodzenia wszyscy zwracali uwagę na ich urodę. Obcy ludzie podchodzili do rodziców bliźniaczek i rozpływali się nad ich pięknem. Ich mama Jaqi Clements, początkowo chciała zapisać je do agencji modelek, kiedy miały zaledwie 6 miesięcy. Jednak później zrezygnowała z tego pomysłu.

najpiękniejsze bliźniaczki świata
Facebook

Najpiękniejsze bliźniaczki świata zaczęły karierę jako 7-latki

Myśl o zaangażowaniu dziewczynek w sesje zdjęciowe wrócił, kiedy bliźniaczki miały 7 lat. To wtedy Ava i Leah zaczęły karierę. Decyzja o zapisaniu dziewczynek do agencji modelek była dobrze przemyślana, ponieważ Jaqi i ich tata Kevin, również pracują w tej branży i znają ją od podszewki.

rodzina clements
Facebook

Dziewczynki są bardzo zadowolone z możliwości występowania przed obiektywem i kochają pozować. Z entuzjazmem podchodzą do każdego zadania. Ich mama podkreśla, że Ava i Leah uwielbiają nowe wyzwania, a pozowanie traktują jako zabawę.

bliźniaczki clements
Facebook

Najpiękniejsze bliźniaczki świata kochają prace na planie

Teraz 9-letnie bliźniaczki biorą udział w sesjach dla największych domów mody. Chodzą również w profesjonalnych pokazach. Mama przyznaje, że udział w sesjach i koszty podróży są spore, ale uważa, że to inwestycja w przyszłość dziewczynek.

ava i leah clements
Instagram

Mimo pracy w świecie mody bliźniaczki chodzą do zwykłej szkoły. Poza modelingiem, ich pasją jest taniec i pływanie. Mama często wrzuca zdjęcia pięknych córek na Instagram. Ich profil śledzi już ponad milion fanów.

Instagram

Trzeba przyznać, że najpiękniejsze bliźniaczki świata olśniewają urodą.

Może Cię zainteresować

zamknij