×

Jak dziś wygląda Paulina Papierska? Zwyciężczyni „Top Model” ma nowe życie

Jak dziś wygląda Paulina Papierska? Zwyciężczyni pierwszej, polskiej edycji „Top Model” bardzo zmieniła się na przestrzeni 10 lat. Jej kariera zawodowa nie jest już związana z modelingiem.

Jak dziś wygląda Paulina Papierska?

„Top Model” to program, którego każda edycja cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Mamy za sobą już 8 odsłon show, z czego ostatnio zwyciężył Dawid Woskonian. Przez lata program niewiele się zmienił, a produkcja trzyma się pierwotnie ustalonego schematu. Gdy 10 lat temu Paulina Papierska zwyciężyła w 1. edycji programu, niemal wszyscy uważali, że zrobi zawrotną karierę w modelingu. Dziewczyna wygrała 100 tysięcy złotych, sesję zdjęciową na okładce prestiżowego magazynu „Glamour” oraz kontrakt z międzynarodową agencją modelek.

Po wygranej w programie, Paulina wyjechała na kilka miesięcy do Chin. Pracowała jako modelka i uczestniczyła w pokazach mody znanych projektantów. W pewnym momencie postanowiła jednak zrezygnować z medialnego życia i poświęciła się rodzinie. Od czasu do czasu brała jeszcze udział w sesjach zdjęciowych, ale wobec konieczności wychowywania syna, kariera zeszła na drugi plan. Dziś mało kto pamięta już o pochodzącej ze Zbąszynka Paulinie Papierskiej, która przypadła do gustu Dawidowi Wolińskiemu za sprawą lekko skrzywionych nóg.

Macierzyństwo zakończyło jej karierę

Fani Pauliny Papierskiej zastanawiają się czy chciałaby jeszcze wrócić do modelingu. W 2017 roku modelka urodziła syna, Gabrysia. Paulina Papierska uważa, że postąpiła dobrze, rezygnując z kariery w modelingu. Obecnie mieszka w Norwegii i spełnia się w roli gospodyni domowej. Wciąż jest dość aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy śledzić jej życie prywatne. Pod najświeższym postem zwyciężczyni 1. edycji „Tom Model” jej sympatycy zachęcali Paulinę do powrotu na wybieg.

Spróbuj jeszcze jako modelka. Pięknie wychodziłaś w sesjach.

Ależ Pani śliczna jest.

Wygląda na to, że Paulina Papierska nie tęskni za pracą modelki, a udział w „Top Model” był dla niej jedynie przygodą, a nie sposobem na zapewnienie sobie miejsca w polskim show biznesie. 9. edycja „Top Model” zadebiutuje w jesiennej czołówce TVN. 

Fotografie: YouTube, Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować