×

Connie Ciasullo wspomina szwagierkę: „Jej piękno i życzliwość były znane”

Connie Ciasullo wspomina szwagierkę, Karolinę, która wraz z trzema córkami padła ofiarą głupoty, brawury i nieodpowiedzialności młodego kierowcy. 20-latek w jednej chwili zniszczył wiele żyć. W tym swoje…

Tragedia w Brampton

18 czerwca w Brampton na przedmieściach Toronto doszło do tragicznego wypadku. SUV marki Volkswagen, w którym znajdowała się matka z trojgiem małych dzieci (6-letnią Klarą, 4-letnią Lilianną i roczną Milą) został staranowany przez niebieskie Infinity. Najstarsza dziewczynka zginęła na miejscu. Jej mama 37-letnia Karolina Ciasullo, Polka mieszkająca z Kanadzie, 4-letnia Lilianna i roczna Mila zmarły po przewiezieniu do szpitala.

Tydzień później w kościele św. Eugeniusza de Mazenod w Brampton odbyła się msza pogrzebowa Polki i jej córek. Wszystkie zostały pochowane w białych trumnach.

Tragedia wstrząsnęła całym miastem. Burmistrz Bramton, Patrick Brown zamieścił emocjonalny wpis w Internecie:

To była taka piękna rodzina. Jestem zły. Jestem wręcz wściekły z powodu tego, co się stało, jak złamano serce tej rodziny i całej społeczności.

Connie Ciasullo wspomina szwagierkę

Siostra męża zmarłej Karoliny, Connie Ciasullo zamieściła na Facebooku wzruszający wpis:

Najbliższe dni będą zapewne najtrudniejszymi w naszym życiu. Czujemy ogromną pustkę w sercach, którą zamierzamy wypełnić wspomnieniami sprzed tej tragedii. Zwracam się do mojej pięknej Klary, którą nazwałam naszą „old soul” [z ang. „stara dusza” – termin używany w odniesieniu do kogoś, kto mądrością przewyższa swoje lata – przyp. red.], do Lili, która zawsze przypominała mi Michaela [ojciec zmarłych dziewczynek – przyp. red.] z czasów dzieciństwa, do cudownej Mili, której oczy wyrażały znacznie więcej, niż można doświadczyć w swoim krótkim życiu i na koniec do mojej szwagierki. Piękno i życzliwość Karoliny znane było wszystkim – nigdy Cię nie zapomnę. Na zawsze będę nosiła was wszystkich w moim sercu.

My family and I would like to thank everyone for the love and support that has been extended to us at this time. We have…

Opublikowany przez Connie Ciasullo Poniedziałek, 22 czerwca 2020

Policja ustaliła, że kierowca Infinity zignorował czerwone światło na skrzyżowaniu Countryside Dr. i Torbram Rd. i spowodował karambol, w którym śmierć poniosły Karolina Ciasullo, nauczycielka 4 klasy w katolickiej podstawówce i jej trzy małe córeczki.

20-letni Brady Robinson, który wsiadł za kierownicę mając zatrzymane prawo jazdy, trafił do szpitala, ale prawdopodobnie wyjdzie z tego. Tylko po to, by stanąć przed sądem i usłyszeć wyrok dożywocia.

Młody mężczyzna zabił cztery osoby, zniszczył dwie rodziny, bo zapewne także swoją i zmarnował własne życie. Warto było dla chwili lekkomyślności za kierownicą?

Źródła: www.facebook.com, www.popularne.pl, www.youtube.com
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować