×

Pogrzeb Polki i jej córek, które spoczęły w białych trumnach poruszył Ontario

Pogrzeb Polki i jej córek, które zostały zabite prawie 2 lata temu przez pirata drogowego. Wzruszające pożegnanie było transmitowane w Internecie. Najbliżsi pożegnali dziewczynki i ich mamę w kościele na przedmieściach Toronto. Ten widok łamał serce.

Tragiczny wypadek

Polka mieszkająca w Kanadzie i jej trzy córki: 6-letnia Klara, 4-letnia Lilianna i roczna Mila padły ofiarami głupoty, brawury i nieodpowiedzialności młodego kierowcy.

18 czerwca 2020 roku rozpędzone infinity uderzyło w samochód, w którym znajdowała się 37-letnia Karolina Ciasullo i jej trzy córeczki. Kierowca, który odebrał im życia, miał wtedy zaledwie 20 lat. Jak ustalono, nie powinien był w ogóle wsiadać za kierownicę, ponieważ wcześniej zatrzymano mu prawo jazdy.

Mieszkańcy Brampton na przedmieściach Toronto nie mogli pogodzić się z tą tragedią. Kondolencje złożył burmistrz miasteczka, Patrick Brown.

To była taka piękna rodzina. Jestem zły. Jestem wręcz wściekły z powodu tego, co się stało, jak złamano serce tej rodziny i całej społeczności

– mówił poruszony tuż po tragedii.

Pogrzeb Polki i jej córek

Msza pogrzebowa odbyła się w polskim kościele św. Eugeniusza de Mazenod w Brampton. Miała charakter zamknięty, jednak transmisję można było obejrzeć w Internecie. Karolina Ciasullo i jej trzy córeczki spoczęły w białych trumnach.

Wzruszającą mowę wygłosiła szwagierka Karoliny, Connie. Wspominała ją jako osobę niezwykle ciepłą i serdeczną.

Karolina Ciasullo była nauczycielką w miejscowej katolickiej szkole podstawowej St. Isaaca Joguesa. Koledzy z pracy, uczniowie i ich rodzice zapamiętali ją jako osobę wyjątkowo oddaną swojej pracy i uczniom. Znajomi tragicznie zmarłej 37-latki uruchomili zbiórkę pieniędzy na pomoc pogrążonej w rozpaczy rodzinie. Uzbierano setki tysięcy dolarów.

Źródła: usa.se.pl, www.canindia.com, twitter.com
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter, YouTube

Może Cię zainteresować