×

6-letnia Klara, 4-letnia Lilianna, roczna Mila i ich mama zginęły tragicznie

Matka z trojgiem dzieci zginęła w wypadku spowodowanym przez rozpędzonego pirata drogowego.  Wjechał na skrzyżowanie i doprowadził do karambolu z udziałem kilku aut. W jednym z nich znajdowała się kobieta z trojgiem małych dzieci. „To okropna, rozdzierająca serce tragedia” – komentuje świadek zdarzenia.

Pirat drogowy

Do tragicznego wypadku doszło w Brampton w kanadyjskiej prowincji Ontario. 37-letnia Karolina Ciasullo z trzema córkami w wieku 6, 4 lat i roku bez żadnych złych przeczuć wjechała przepisowo na skrzyżowanie. Nagle na to samo skrzyżowanie wtargnął rozpędzony samochód marki infiniti jadący z dużą prędkością. Okazało się, że policjanci od dłuższego czasu próbowali go zatrzymać, jednak pirat drogowy nic sobie nie robił z ich wysiłków.

Kierowca rozpędzonego infinity doprowadził do zderzenia kilku samochodów. Karambol objął samochód Karoliny. Matka, 6-letnia Klara, 4-letnia Lilianna i roczna Mila zmarły w wyniku odniesionych obrażeń.

Matka z trojgiem dzieci zginęła w wypadku

Kierowca infinity w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Okazało się, że ma zaledwie 20 lat i zawieszone uprawienia do prowadzenia samochodów.  Świadkowie zdarzenia nie mogą mu darować tego, co zrobił:

To okropna, rozdzierająca serce tragedia.

W tej sprawie zabrał głos burmistrz miasta, Patrick Brown:

 

To była taka piękna rodzina. Jestem zły. Jestem wręcz wściekły z powodu tego, co się stało, jak złamano serce tej rodziny i całej społeczności.

 

Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować

zamknij