×

Co w Tobie irytuje innych? To zależy spod jakiego znaku zodiaku jesteś!

Nic nie jest tak pewne, jak fakt, że ludzie idealni nie istnieją. Każdy z nas ma swoje dobre i złe strony. Czasem jesteśmy tego bardziej, a czasem mniej świadomi. A czy Ty wiesz, co w Tobie irytuje innych?

Co w Tobie irytuje innych?

To zależy, spod jakiego znaku zodiaku jesteś. Po prostu rodzimy się już z pewnymi cechami. Nasza data urodzenia w pewien sposób wpływa na to, jacy jesteśmy. A nie jesteśmy bez wad.

Sprawdź, jaki jesteś i co może innych w Tobie drażnić.

#Baran

Osoby spod tego znaku są niewątpliwie najbardziej energiczne, przedsiębiorcze i pracowite. Ale że zawsze musi być jakieś „ale”, nie inaczej jest w tym przypadku. Zodiakalny Baran jest jednocześnie najbardziej impulsywnym oraz niecierpliwym znakiem zodiaku. Często gubią go chore ambicje i nieumiejętność przyznania komuś racji. W dodatku Baran łatwo się gniewa i wystarczy mała przeciwność losu, by natychmiast wpadł w złość. Barany, niezależnie od wieku, potrafią również zachowywać się bardzo dziecinnie, gdy poczują się zranione.

#Byk

W przeciwieństwie do Barana, Byk łatwo popada w lenistwo. Do tego potrafi być niezwykle zaborczy, małostkowy i uparty, czym daje się innym we znaki. Byki bywają bardzo próżne, uwielbiają opływać w luksusy i łatwo się do nich przyzwyczajają. Podobnie jak… do własnego zdania. Niełatwo im je zmienić, nawet, gdy wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że mogą nie mieć racji.

#Bliźnięta

Dwie osobowości i tylko jedno ciało – czy to może się udać? Bliźnięta często są samowystarczalne jeśli chodzi o prowadzenie rozmowy, a dialog chętnie zamieniają w monolog. Ich gadulstwo bywa bardzo uciążliwe dla otoczenia. W dodatku, Bliźnięta jedno mówią, a drugie robią. Ciężko więc za nimi nadążyć i obdarzyć je zaufaniem.

#Rak

Kto nie marzy o przebywaniu w towarzystwie osób czułych i troskliwych? A przecież właśnie taki jest Rak. Ale jego zalety łatwo przeradzają się w wadę. Raki często odbierane są jako nadwrażliwe. W dodatku bardzo łatwo się obrażają i są królami dramatów – cierpią głośno i teatralnie.

#Lew

Nie może być inaczej – król zwierząt musi być jednocześnie przywódcą grupy. Dlatego niech strzeże się ten, kto wejdzie w drogę osobie spod tego znaku zodiaku. Lew łatwo wpada w szał i zmienia się w ryczącego potwora, gdy ktoś podważy jego kompetencje i zdolności przywódcze. Szczególnie, że Lew wysoko ceni… samego siebie i uwielbia być w ścisłym centrum zainteresowania.

Panny kochają porządek – i w mieszkaniu, i w biurze, i w życiu. Dlatego niech strzeże się ten, kto spróbuje w jakikolwiek sposób ten porządek zburzyć. Panna ma bardzo wysokie wymagania, uwielbia krytykować, oceniać i doskonale wytyka wady innym. Dlatego też w towarzystwie znana jest jako królowa obgadywania.

#Waga

Wahania wagi są niczym, w porównaniu z… wahaniami Wagi. Zodiakalna Waga godzinami potrafi studiować etykiety produktów, szukając tego właściwego. Jej drugie imię to „niezdecydowanie”. Waga do znudzenia analizuje każdą decyzję, no, chyba że chodzi o wydanie kolejnych pieniędzy. Wagi są ogromnie rozrzutne.

#Skorpion

Na pewno znasz tę piosenkę „Miłość ci wszystko wybaczy”…? Inaczej jest ze Skorpionem. Bo ten wybacza bardzo rzadko, żeby nie powiedzieć, że… nigdy. Skorpion są bezlitosne, zazdrosne i zaborcze, a jeśli je zranisz, bez skrupułów zamienią twoje życie w koszmar.

#Strzelec

Niemal każdy lubi Strzelca, ale niewielu traktuje go poważnie. A to dlatego, że Strzelce mają słomiany zapał, słyną ze swojej lekkomyślności i niefrasobliwości. W dodatku nie przejmują się tym, czy kogoś zranią. Nie dbają szczególnie o uczucia innych i szybko się nudzą. Dlatego z łatwością porzucają innych.

#Koziorożec

Jeśli Panna będzie chciała z kimś poplotkować, najpewniej sprzymierzeńca znajdzie w osobie Koziorożca. Osoby spod tego znaku zodiaku uwielbiają ploteczki i drobne manipulacje. Kochają też… kontrolować, najchętniej wszystko i wszystkich. A że w życiu wszystkiego kontrolować się nie da, dla Koziorożca jest to wiecznym źródłem frustracji i konfliktów. Najbliżsi Koziorożca wiedzą, że ten cierpi na pracoholizm i perfekcjonizm. A z tym bardzo ciężko konkurować. Koziorożce uwielbiają się wymądrzać, są oschłe i nie lubią bliskości.

#Wodnik

Jeśli znasz Wodnika, na pewno znasz też jego dobre rady. Bo Wodnik szalenie chętnie je rozdaje, ale niechętnie sam się do nich stosuje, czym doprowadza innych do wściekłości. Wodniki są (albo starają się być) oziębłe i zdystansowane. Bardzo często są również nieuleczalnymi marzycielami, które chętnie spędzają życie z głową w chmurach i bardzo źle reagują, gdy ktoś próbuje sprowadzić je na ziemię.

#Ryby

Niedaleko pada wielka radość od wielkiej zadumy, a przynajmniej tak wydaje się Rybom. Osoby spod tego znaku zodiaku mają bardzo chwiejne nastroje i humory. Ich rozważania często dotyczą… samych siebie, dlatego Ryby są niezwykle wrażliwe na swoim punkcie. Nawet się nie obejrzysz, kiedy sprawisz Rybie przykrość i na zawsze ją do siebie zniechęcisz.

W parze z największymi wadami znaków zodiaku idą także ich największe słabości, które często doprowadzają do uzależnień.

Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij