×

Co się stało z twarzą Meghan Markle? Po odejściu z dworu jest nie do poznania

Co się stało z twarzą Meghan Markle? 29 kwietnia żona Harry’ego wzięła udział w wideokonferencji zorganizowanej przez organizację charytatywną. Nikt jednak nie słuchał, co miała do powiedzenia, bo uwagę przykuł jej wygląd. Zobaczcie, co sobie zrobiła.

Życie po „Megxicie”

19 maja miną dwa lata odkąd Meghan Markle oficjalnie weszła do rodziny królewskiej. Długo jednak w niej nie pozostała…

8 stycznia 2020 roku wraz z mężem księciem Harrym ogłosili, że rezygnują z królewskich obowiązków i przywilejów. Postanowili bowiem przeprowadzić się do Kanady, gdzie liczyli na święty spokój, z dala od wścibskiej brytyjskiej prasy, która im zatruwa życie.

Na brytyjskie media szczególnie cięta była Meghan, czemu właściwie trudno się dziwić. Dziennikarze wykreowali ją na drugą najbardziej znienawidzoną osobę należącą do brytyjskiej rodziny królewskiej. W rankingu najbardziej nielubianych Windsorów znalazła się na drugim miejscu tuż za księciem Andrzejem, zamieszanym w aferę pedofilską i nielegalny handel bronią.

Harry’emu zaś medialna nagonka na żonę zaczęła przywodzić coraz silniejsze skojarzenia ze sposobem, w jaki światowa prasa zaszczuła jego mamę, księżnę Dianę, prowadząc w konsekwencji do jej śmierci.

Co się stało z twarzą Meghan Markle?

Po rezygnacji Harry’ego i Meghan z królewskich obowiązków, co brytyjska prasa ochrzciła mianem „Megxitu”, para postanowiła zarabiać na życie uświetnianiem imprez i mizdrzeniu się do miliarderów podczas prywatnych kolacji.

Niestety plany pokrzyżowała im światowa pandemia koronawirusa. Ledwo udało im się zarobić pierwsze pół miliona dolarów, nastąpił „lockdown” i imprezy się skończyły.

Ostatnio Meghan, żeby o niej nie zapomniano, wzięła udział w wideokonferencji zorganizowanej przez organizację charytatywną Smart Works, wspierającą kobiety na rynku pracy. Rzeczywiście, wywarła niezapomniane wrażenie, chociaż chyba nie takie, o jakie jej chodziło. Zresztą obejrzyjcie nagranie i sami oceńcie:

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

coaches young interviewee via video link in her role as SmartWorks patron and tells her to be a 'beacon of hope and positivity'

Post udostępniony przez What Meghan Wants (@what.meghan.wants)

Internauci pozostawili wiele komentarzy na Instagramie, również złośliwych. Pisali między innymi, że twarz Meghan bardzo się zmieniła i jest teraz nie do poznania.

To nie ona. Wygląda jak własny mem.

Nie wygląda jak za czasów, gdy mieszkała w Wielkiej Brytanii.

Byli też tacy, którzy uznali, że Meghan swoim wystąpieniem w mediach chciała odwrócić uwagę od Kate i William, którzy w tym dniu świętowali 9. rocznicę ślubu.

Co się stało z twarzą Meghan Markle
Instagram
Źródła: viva.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij