×

Co się stało z Danutą Martyniuk? Żona Zenka przeszła totalną metamorfozę!

Co się stało z Danutą Martyniuk? Gdy pojawiła się u boku Zenona Martyniuka podczas gali „Osobowości i Sukcesy 2022”, na portalach plotkarskich zawrzało. Trzeba przyznać, że metamorfoza Danuty Martyniuk robi wrażenie!

Co się stało z Danutą Martyniuk?

Chociaż są parą z ponad 30-letnim stażem, wydają się być bardzo szczęśliwi. Wybryki syna najwyraźniej nie popsuły ich relacji, a wręcz przeciwnie — umocniły więź między małżonkami. Ponoć para przeżyła kryzys związany z aferą wokół krnąbrnego Daniela, ale kryzys ten udało się zażegnać. „Król disco polo” w poniedziałek znów pojawił się na celebryckiej imprezie w towarzystwie żony.

Pani Danuta Martyniuk zawsze chętnie towarzyszy mężowi podczas wielkich wyjść. Zazwyczaj pozostaje w cieniu męża, ale tym razem to ona znalazła się w centrum uwagi. Podczas gali „Osobowości i Sukcesy 2022”, żona Martyniuka zadziwiła wszystkich swoją przemianą!

Ale zmiana!

Danuta Martyniuk zazwyczaj na takie okazje wybierała długie sukienki, które tuszowały niedoskonałości.

Ale tym razem wystąpiła na imprezie w eleganckiej stylizacji. Obszerną sukienkę Martyniuk zamieniła na dwurzędowy, podkreślający figurę garnitur w kwiecisty print. Martyniuk zestawiła go z topem i torebką w kolorze złota. Stylizacja z pewnością wyróżniała się na tle innych, ale to nie ona zrobiła prawdziwą furorę. Uwagę wszystkich przykuła nowa sylwetka Danuty Martyniuk. Od razu widać, że żona znanego wokalisty disco polo, zrzuciła ostatnio kilka, jeśli nie kilkanaście kilogramów! Również jej twarz wyglądała na odmienioną. Żona Martyniuka promieniała!

Co się stało z Danutą Martyniuk?
AKPA

Również Zenon Martyniuk tryskał dobrym humorem. Sądząc po marynarce, jak przystało na „króla disco polo”, wokalista lubi błyszczeć.

Co się stało z Danutą Martyniuk
AKPA
Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: AKPA (miniatura wpisu), Facebook, AKPA

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x